2733
2734
عنوان

جراحی دندان عقل با کشیدن فرق میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 31 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای  برا منم هنوز خونابه میاد از زخمم

دوتا زایمان طبیعی داشتم به اندازه کشیدن دندون عقل درد نداشت 🥺

سلام با افتخار کورد  هستم .اگه پیام دادی جواب ندادم بدون با   مغز زنگ زده بحث نمیکنم اینو یادت باشه.                           
2728
تا حالا چند تا جراحی کردی ؟ من ۴ تا عقلام همش جراحی نیاز داره😪 

دوتا 

سلام با افتخار کورد  هستم .اگه پیام دادی جواب ندادم بدون با   مغز زنگ زده بحث نمیکنم اینو یادت باشه.                           
2738
😅وای راس میگی منم سزارین کردم بنظرم برابری میکنه با سزارین 

سزارین کجا ۱۲ ساعت درد کجا 😁

اره آنتی بیوتیک دوتا ژلوفن ولی بازم درد دارم

حتما انتی بیوتیکتو سروقت بخور چون از قبلم دندونتون ابسه وکیست داشته مواقع دردم ژلوفن بخور دکتره من خدا خیرش بده واقعا ماهر لود وخیلی به قرقره اب نمک تاکیید میکرد

حتما انتی بیوتیکتو سروقت بخور چون از قبلم دندونتون ابسه وکیست داشته مواقع دردم ژلوفن بخور دکتره من خ ...

نه دکتر من در مورد آب نمک نگفت ولی دوستای نی نی سایتی بهم پیشنهاد دادن منم دارم انجام میدم . دهان شویه چی بزنم؟

💖
نه دکتر من در مورد آب نمک نگفت ولی دوستای نی نی سایتی بهم پیشنهاد دادن منم دارم انجام میدم . دهان شو ...

دهانشویه همون اب نمکی بود فکرکنم سرم سدیم کلرید بود واسم نوشت سری بعد گفت همون اب نمک روقرقره کن

من هرجا میرفتم کسی جراحیم رو قبول نمی

کرد میگفتن باید بری تهران مرکز تخصصی چون ریشه به رک اعصابه فکت خیلی نزدیکه واگه درصدی خطا بشه ممکنه فلج بشه فکت.این دکتر رو ازقبل میشناختم گفتم بزار سری بهش بزنم انقد ماهرانه دراوردشون گفت جایه بخیه دوتا داره میخوای بزنم یا مراقبت میکنی گفتم اگه میشه نزنین جاش با فکم پاره بود اما خوشبختانه بخیه نکردم ولی خداییش درد زیادی رو حتی بابیحسیایه قوی تحمل کردم تایه هفته گردنمو شونه هامدردداشتن ازبس که سرم همراه گاز دندونپزشکی بخاطر بیرون کشیدن ریشه هام تکون میداد

2706