2737
2734

اونایی که میکشن با اونایی که جراحی میکنن نقاهت بعدش یکیه؟

من که رسما دارم نابود میشم که رو لپم یه چیز سفید زده نمیدونم به خاطر غذاها هست یا عقونته 

کم کم میشه ۴۸ ساعت که جراحی کردم گلومم وحشتناک درد میکنه. 

امروز ۶ .۷ تا قاشق برنج خوردم البته با خورشت زیاد که نرم بشه رسما از گشنگی دارم میمیرم🥲

چی کلر کنم آخه؟

قرص ویتامین سی خوردم که زخممزودتر خوب شه ولی اثر نداره که 

بچه ها من بد زخمم یا کلا همه همینن؟

💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
۱ ۲ روز اذیت میکنه باید تحمل کنی

برای من ۲ماه درد داشت 

سلام با افتخار کورد  هستم .اگه پیام دادی جواب ندادم بدون با   مغز زنگ زده بحث نمیکنم اینو یادت باشه.                           
2740
وا اسی منم دندون عقلمو جراحی کردم ولی اصلا ن درد داشتم ن چیزی خیلی راحت بود چند روز بعدم رفتم بخیش و ...

آره عزیزم خیلی درد داشتم قبلش دندونم که نگاه کرد گفت اوووه آبسه شده بعدم از بس دیر رفتم کاملا بزرگ شده بود و توی سینوسم بود  

💖
نقاهت و درد بعدش دوتاش یه جوره ینی ؟

نه خب کشیدن اصلا چیزی نیست فقط یه خونریزی داره و یه کم جاش سوزش داره دوسه روز فک کنم جراحی خیلی بدتر و بیشتره

من جراحی انجام ندادم

وای نگو این هفته میخوام برم جراحی کنم

به خدا جدیی میگم دوماه کامل تازه دو روز اول هم خونریزی کرو انشالله برای شما اسان باشه 

سلام با افتخار کورد  هستم .اگه پیام دادی جواب ندادم بدون با   مغز زنگ زده بحث نمیکنم اینو یادت باشه.                           
وای نگو این هفته میخوام برم جراحی کنم

ببین هرچی بترسی دیر تر بری بدتره من اگ پارسال رفته بودم در این حد وضعش خراب نمیشد هرچی کوچیک تر باشه و سالم‌تر بهدش درد کمتری داری

💖
2706