2733
2739
عنوان

جواب این استوری چی بدم؟

176 بازدید | 27 پست

الان یادم اومد شمایی ک واکسن استرازنکا زدید واس چی برا ما برکتیا  قیافه میگرفتین!؟ 

خیلی مهمه چی جواب بدم درسته جوکه اما طرفم شخص مهمیه برام   

چه استوری الکی ای 

بشر موجودی منطقی نیست، موجودی است منطق تراش. به هر کار دست زد و به هر چه عادت کرد ، سعی میکند برای آن دلیلی بتراشد و عذر و بهانه ای بیاوردوقتی حرف می زنیم، بیشتر میخواهیم خودمان را قانع کنیم تا دیگران را ، کسی که قانع شده باشد ، کسی که به اندیشه های خود ایمان داشته باشد، اصلا حرف نمی زند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه هر چیزیو باید جواب داد😐

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2728

جواب نده به نظرم:/

دنیا هر سنگی جلوی پام میزاره که بی‌خیالش بشم ، اما میدونی چیه من یه عذر خواهی بدهکارم ، به خدا بدهکارم برای همه قولهایی که بهش دادم و عمل نکردم ، به بابام بدهکارم برای تمام زحماتی که برام کشید و تو خیالش این بود که من دارم تلاش میکنم ولی نکردم ، به مامانم بدهکارم که تموم آرزو ها و جوونی اش توی آرزو های من خلاصه شده ولی من حتی به خودم زحمت تلاش کرده هم ندادم ، به آقاجونم بدهکارم چون بهش قول دادم ولی عمل نکردم ، به خودم بدهکارم ، بیشتر از همه به خودم بدهکارم به خاطر آرزو های دور و درازی که کردم ولی هیچوقت تلاشی نکردم ، به خودم بدهکارم یه جواب به تموم تحقیر هام ، یه جواب به تموم تو نمیتونی ها ، طرد شدن ها ، به خودم بدهکارم یه شب با خیال راحت خوابیدن اینکه تمام روز رو تلاش کردم ،‌ به خودم بدهکارم سالم بودنو …:))))))))))                              ولی الان وقت تسویه حسابه ، این امضا رو میزنم برای اینکه هر شب چک کنم به امید چی فردا بیدار میشم و تلاش میکنم ، دیگه بدهکاری بسه ، تنبلی بسه                                       از تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ من یه آدم دیگه شدم ، ادمی که میشه رو قولش حساب کرد ، آدمی که برای آرزوهاش می‌جنگه:)))))     پزشکی تیر ۱۴۰۲ , MSF
2738

چون خارجکی بود 🙄

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان
2706