2733
2739
عنوان

نقطه ی سیاه داخل دهان

1158 بازدید | 20 پست

بچه ها از استرس دارم میمیرم 

فردا میرم دکتر ولی دلشوره دارم یهویی یه نقطه شبیه به خال کاملا سیاه و بی درد تو دهنم پیداش شده تو نت میزنم سرطان میاره

کسی تجربه نداشته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه نترس از کمبود ویتامینه. همسایه ماهم بعد از زایمانش یهو چند تا خال سیاه بزرگ و کوچیک تو لثه و سقف دهانش ظاهر شد. رفته بود دکار .دکتر گفته بود چون زایمان کردی بدنت خیلی ویتامیناش افت کرده . دارو داد چندماه خورد بعد ناپدید شدن

2740
نه نترس از کمبود ویتامینه. همسایه ماهم بعد از زایمانش یهو چند تا خال سیاه بزرگ و کوچیک تو لثه و سقف ...

وای ایشالا که همینطور باشه من چون مادر بزرگمم از سرطان فوت شده مدام ذهنم درگیر شده که نکنه همونه😭

اره داخل لپم اصلا شبیه زخم یا جای گاز نیس یه نقطه برامده کاملا سیاه ازش متنفرم 😭

گاز گرفتی حواست نبوده الان سیاه شده جاش دوروز ریگه خوب میشه برامنم شده بود خودمم حواسم نبوده کی شده

شکرت خدا❤
منم دوتا انگشت شست پام از گوشه یه لکه قهوه ای افتاده احساس میکنم چندسال پیشم بود.نت چیزای بدی نوشته ...

بازم پیگیری کن خیالت راحت بشه هیچی بدتر فرار از ترس ادمو اذیت ممیکنه

سلام و شبتون بخیر-ضمن ارزوی بهبودی شما باید عرض کنم اولا خونسردی خودتون رو حفظ کنید دوما اینا لکه های ملانوما هست-دو تشخیص وجود داره خوش خیم و بد خیم و باید حتما تحت نظر دندانپزشک معاینه بشید ک دکترتون ببینن ک به بیماریتون واقف هستند

وای ایشالا که همینطور باشه من چون مادر بزرگمم از سرطان فوت شده مدام ذهنم درگیر شده که نکنه همونه😭

نه بابا دختر به کجاها فکر میکنی. توده ی سرطانی معمولا همرنگه بافت زمینش میشه سیاه اینا نمیشه.نترس .

2706