2733
2734
عنوان

خانمای متاهل که بچه ندارین

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 31 پست

تا دوازده ظهر خوابم بعد ناهار میخورم و خونرو مرتب میکنم و شام درست میکنم و اهنگ میزارم و میرقصم ...دیگ یجوری سرمو گرم میکنم تا ۸ شب ک شوهرم میاد 

حوصله بیرون رفتن هم ندارم کلا تو خونه موندنو ترجیح میدم شبا هم همسرم میاد ب زوووور منو میکشونه بیرون میگ اخرش کپک میزنی تو خونه بیا ی باد بخوره ب کلت 😂😂😂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خب چه جوری خودتو مشغول میکنی؟

با گوشی و اشپزی و تمیزکاری،ممم حوصلم سرمیاد راه حلی ندارم

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💗خاله جون برام صلوات میفرستی تا سلامت بیام تو بغل مامانم؟🙏زیر ۱۸سال ریپ نزنه🙏
تنهایی حوصلت سر نمیره ؟

نه دیگه

مگه میشه بیس چاری یکی کنارمون باشه ک حوصلمون سرنره

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2731

ما پنج سال و نیم بعد از ازدواجمون تصمیم گرفتیم بچه بیاریم ..

الانم که باردارم هنوز نی نی نیومده .‌‌‌‌‌.

شوهرم تقریبا ساعت هشت نه شب میاد خونه .

بیشتر سرگرم کارهای خونه میشم ،تا میام ناهار درست کنم شام درست کنم ظرفاشون رو بشورم استراحت کنم کلی تایمم میره..

ولی خب وسط کارهای خونه ..

انواع شیرینی هارو یاد میگیرم و درست میکنم .

جدول حل میکنم .

فیلم نگاه میکنم .

نی نی سایت و اینستاگرام میام .

باور کن وقت کمم میارم 😄

تا دوازده ظهر خوابم بعد ناهار میخورم و خونرو مرتب میکنم و شام درست میکنم و اهنگ میزارم و میرقصم ...د ...

تنهایی حوصلت سر نمیره؟

تا نگردی آشنا زین پرده رمزی نشنوی   گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش 
منم مثل شمام چند وقته خونه داری؟خیلی دوست دارم یه هنری یادبگیرم ولی شوهرم به همه چیز گیر میده و انرژ ...

من ۴ساله هنوز بچه دار نشدم  تو خونه کار منجوق دوزی میکنم ولی بازم حوصلم سر میره 

نه دیگه مگه میشه بیس چاری یکی کنارمون باشه ک حوصلمون سرنره

آره واقعا نمیشه منم باید با تنهایی کنار بیام 

ما پنج سال و نیم بعد از ازدواجمون تصمیم گرفتیم بچه بیاریم .. الانم که باردارم هنوز نی نی نیومده .‌‌ ...

بیرون نمیری با دوستات ؟

[QUOTE=291986258]نه از تنهایی خوشم میاد شوهرم میاد خونه دو کلمه حرف میزنه تهش دعواش میکنم ساکت بشه 😂[/QUOTE

😂😂😂😂

چرا اینقدر دغدغه تنهایی داری .. اگه قرار باشه یکی ۲۴ ساعته پیشت باشه که نمیشه ... خب بچه بیار اگه ...

اقدام کردم بچه دار نشدم نمی دونم چرا باتنهایی مشکل دارم