2733
2739
عنوان

خانمای متاهل که بچه ندارین

281 بازدید | 31 پست

چه جوری خودتونو مشغول میکنین مثلا شوهر من ۷ یا ۸ شب از سرکار میاد حوصلم خیلی سر میره 

تا نگردی آشنا زین پرده رمزی نشنوی   گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

درس میخونم

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

منم مثل شمام چند وقته خونه داری؟خیلی دوست دارم یه هنری یادبگیرم ولی شوهرم به همه چیز گیر میده و انرژی منفی میده

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💚🌱
2740

کار خونه گوشی خونه مادرم

شوهرم ساعت سه میاد من ده پا میشم یکم به کارا نیرسم ناتار میپزم این میاد

هرچه خدا بخواهد همان می شود☘️❤😊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش😊☘️عمرگران میگذرد خواهی نخواهی جانه من پس لذت ببر از این نعمت💖😍

شاغلم عزیزم 

واسه همین سر گرم هستم 

درس هم میخونم 

وقتایی هم که خونه باشم با ورزش ، کتاب خوندن یا هرچیز سرگرم کننده ای خودمو سرگرم میکنم 

برنامه داریم که انشاءالله سه چهار سال دیگه بچه دار بشیم 

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 

بخودت برس با اعصاب راحت تلویزیون ببین مهمانی برو و خیلی جاهای دیگه کتاب بخون اینترنت دور دور کن باشگاه کلاس آموزشی سرگرمی های هنری تو خونه

ممنون میشم برا حاجترواییم یه صلوات بفرستین😊
2706