2752
2734
عنوان

چیکار کنم؟ مهمونشون کنم؟🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 906 بازدید | 36 پست
همونجا میگفتی مهمون کردم شما تشریف نداشتین بزا بقیه ک تا حالا مهمون نکردن زحمت بکشن تا باز برسه ب من

اون موقع ک من مهمون کردم از اکیپ ۱۲ نفری فقط ۴،۵ نفر بودن واسه همین میگم شاید کم بوده یا نه؟

کسی به خدا گفت: اگر سرنوشتم را نوشته ای پس چرا آرزو کنم؟ خدا گفت: شاید نوشته باشم، هرچه آرزو کند...!

چقد از این جمع های چسنمک بیمزه بدم میاد . واقعا راضیم از خودم که هیچوقت قبول نکردم برم تو گروه های بزرگ دوستانه تا نه دعواهاشونو ببینم نه انتظارای بیجاشون رو . میگفتی ارث پدرتو از من طلب داری گدا گشنه؟

هیچ چیز دائمی نیست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقد از این جمع های چسنمک بیمزه بدم میاد . واقعا راضیم از خودم که هیچوقت قبول نکردم برم تو گروه های ب ...

دقیقاااااا

منم

چسنمک😂😂😂😂😂

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
2731
خواستم بگم من ی سری مهمون کردمااا ولی حس کردم زشته الان میگن حالا ی بار مهمون کرده چ یادش مونده ...

حرف اون بد بوده وگرنه تو اینو میگفتی واقعیت بوده دیگه هیچ زشتی هم نداشته.

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
ببر کافه خیلی راحت بگو هرکی دنگشو حساب کنه . من باید دورهم جمعتون میکردم که کردم😁🥰

ما هم با دوستام همینکارو میکنیم...هر دو ماه ۱ بار جمع میشیم‌‌ ... دونگی حساب میکنیم

اووووه ۱۲نفر چخبرع خواهر میدونی چقد هزینت میشه بیخیال بابا از این گروه سم دور شو

میخوام همین کارو کنم

ولی میگم ی وقت نگن تا بهش گفتیم مهمون کن سریع فاصله گرفت😕

کسی به خدا گفت: اگر سرنوشتم را نوشته ای پس چرا آرزو کنم؟ خدا گفت: شاید نوشته باشم، هرچه آرزو کند...!
دقیقاااااا منم چسنمک😂😂😂😂😂

والا بقران    ی مدت کوتاهی بودم تو جمعاشون ب هر چیز مسخره ای میخندیدن هر کی رد میشد یچی میگفت تیکه بارش میکردن مسخرش میکردن غیبت همه عالم و ادم و میکردن خوشم نمیومد

هیچ چیز دائمی نیست