2737
2734
عنوان

چیکار کنم؟ مهمونشون کنم؟🙄

906 بازدید | 36 پست

یکی از بچه های اکیپمون عادت داره بچه هارو مهمون کنه ولی خرجو بندازه گردن یکی دیگه 

امروز دور هم بودیم تو جمع گفت فلانی تو تاحالا بچه هارو مهمون نکردیاا

درحالی ک دوست و رفیقای خودشم تاحالا مهمون نکردن ولی صداشو در نیاورد؛ و من همون رفیقاشو ی سری مهمون کرده بودم کلی پیاده شدم ولی چون خودش اون روز نبود خبر نداشت 

خلاصه الان اینجوری گفت معذب شدم اصن هیچی نگفتم.

بنظرتون چیکار کنم؟

کسی به خدا گفت: اگر سرنوشتم را نوشته ای پس چرا آرزو کنم؟ خدا گفت: شاید نوشته باشم، هرچه آرزو کند...!

ولش کن باو 

بگو هروقت تو مهمونی دادی بعدیش من

من با یک نخ نازک به این دنیا وصلم... لطفا با من مدارا کنید من غرق استرسم کوچکترین موضوعی باعث میشه ساعت ها بهش فکر کنم من غرق غم،اضطراب،ناراحتی،بی حوصلگی ام و در عین حال تلاش میکنم تا این نخ نازک بریده نشه و شرایط رو هندل کنم :)          [دقیقه ها  ، شقیقه هاموسفید کردن ...💔]

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ولش کن باو  بگو هروقت تو مهمونی دادی بعدیش من

خودش مهمون کرده ولی من نبودم اون موقع 

کسی به خدا گفت: اگر سرنوشتم را نوشته ای پس چرا آرزو کنم؟ خدا گفت: شاید نوشته باشم، هرچه آرزو کند...!
2740
خودش مهمون کرده ولی من نبودم اون موقع 

ولش کن پررو میشع

من با یک نخ نازک به این دنیا وصلم... لطفا با من مدارا کنید من غرق استرسم کوچکترین موضوعی باعث میشه ساعت ها بهش فکر کنم من غرق غم،اضطراب،ناراحتی،بی حوصلگی ام و در عین حال تلاش میکنم تا این نخ نازک بریده نشه و شرایط رو هندل کنم :)          [دقیقه ها  ، شقیقه هاموسفید کردن ...💔]
باید  خونسرد جواب میدادی بقیه هم مهمون نکردن عزیزم .اینجور وقتا سکوت نکن

خواستم بگم من ی سری مهمون کردمااا ولی حس کردم زشته الان میگن حالا ی بار مهمون کرده چ یادش مونده

درکل الان خیلی ناراحتم ک چرا درست جواب ندادم و یهو خشکم زد🥲

بره گم شه😑 با احترام

تو هم شوخی شوخی با خنده بگو انشاالله حتما.سعادت داشته باشم چرا که نه

خلاصه بپیچون

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
2706