2737
2739
عنوان

مدرس زبان و آموزشگاه زبان انگلیسی تووووپ تووووووپ

| مشاهده متن کامل بحث + 40158 بازدید | 112 پست

اوه اوه چه خبره..اگر طرف خوب باشه که خوبه بدم باشه بعد دو جلسه تابلو میشه اینکه شماها افتادین به جون هم مشکوکه  

یــک وقت هایـی دست و دلم به زندگــی کـه هیــچ، به حـرف زدن با آدم ها هم نمی رود..!
سلام دوستان  ميشه لطفا كاربراي ديگه رو مطمئن كنيد راجع به بدي شخصيت و آموزش آقاي سروستاني .اين ...

سلام ببینید دوست عزیز من تجربه خودمو در اختیار دیگران گذاشتم تجربه تلخی بود با چیزی که فهمیدم اما میتونید خودتون هم تحقیق کنید ایشون مدعی بودن اموزشگاه ایران-استرالیا شعبه ونک هستن بنده که مراجعه کردم گفتن استادی به این نام ندارن به کانون زبان هم مراجعه کردم همین رو گفتن بنده ایشونو توصیه نمیکنم ولی اختیار با خود شماست مراقب باشید من دوست ندارم کسی رو بدنام کنم ولی مجبور شدم حتی میتونستم شکایت کنم با فیلمی که داشتم به پلیسم مراجعه کردم ولی بخاطر حفظ شاگرد و استاد پیگیر نشدم به هرحال مراقب خودتون باشید من وظیفه انسانیم رو خواستم انجام بدم چون ناراحت میشم یکی هم پولشو صرف کنه و از همه مهمتره وقتشو تصمیم با خود شماست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آکادمی تخصصی زبانهای خارجی گلدیس(سعادت آباد)

Goldis Language Academy

آموزش انگلیسی-فرانسه-آلمانی-ترکی استانبولی-روسی-ایتالیایی-اسپانیولیمشاوره و تعیین سطح رایگان

دوره هاى مكالمه بدون كتاب در ٤الى ٦ماه

هدفمندتری،کوتاهترین و با کیفیت ترین دوره های :

IELTS.TOEFL،FCE،CAE،CPE به مجموعه حرفه اى ها خوش امديد.

آدرس: ميدان كاج،ضلع شمال،نبش كوچه علي اكبر،پلاک32،طبقه2

شماره تماس:4-22097273

سلام. خواهرم پیش خانم دکتر کاشفی برای خصوصی زبان انگلیسی رفت. خدا رو شکر پیشرفتش عاااالی بود منم وسوسه شدم تابستون برم. کلاس خصوصی ایشون یکساعت و نیم 70 تومنه؛ یک روز در هفته. چون آموزششون با فیلم هست و روی لهجه خوب کار می کنن، لذت بخشه. خواهرم که خیلی از اخلاق، رفتار و سواد زبانی معلمش تعریف کرد بنظرم برای منی که اعتماد بنفس پایینی دارم باید گزینه خوبی باشه!  

09100203226 دکتر کاشفی

چون میگذرد غمی نیست...
سلام. خواهرم پیش خانم دکتر کاشفی برای خصوصی زبان انگلیسی رفت. خدا رو شکر پیشرفتش عاااالی بود منم وسو ...

منم دارم پیش دکتر کاشفی میرم خیلی راضی هستم. ایشونو از انجمن نوعروس پیدا کرده بودم:

https://www.nowaroos.com/Thread-مدرس-زبان-و-آموزشگاه-زبان-انگلیسی--2530?

pid=7506231#pid7506231

2740

وقتی اسم زبان و روانشناسی میاد یاد دوست خوب و نازنینم میفتم پانیذ عزیزم بم رایگان ترکی تدریس کرد چقد کمکم کرد برای تحصیل تو‌ترکیه همین کارش تو هشت ماه از سطح پایین منو رسوند به مکآلمه انگلیسی واردترین ادمی بود ک میشناختم و میشناسم حتی دانشجوی روانشناسی بود چقدر منو دوستامو مشورت میداد خیلی دلم براش تنگ شده  تو تهران بود اول ولی فک کنم الان تو مشهده اگر توانایی مالی  نداشته باشین بهتون #رایگان انگلیسی و ترکی تدریس میکنه خیلی از خودش مایه میذاشت خوب شد یادم افتاد با دیدن این تاپیک یه سری بش بزنم  😭❤️حتما باهاش در ارتباط باشین خیلی انسان خوبیه 

من اول شروع کردم خودم سلف استادی بخونم ولی بعد از چندوقت متوجه شدم که منابع مناسبی رو نمیخوندم تو نت سرچ کردم بعد کالج آریام رو پیدا کردم یه مشاوره عالی بهم دادن و شروع کردم طبق سیستم درس خوندن این چندوقتی که گذشته پیشرفتم رو میبینم.

اگه دوست داشتین میتونین به سایتش سر بزنید شاید به دردتون بخوره.

https://aryamcollege.com