2737
2734
عنوان

مدرس زبان و آموزشگاه زبان انگلیسی تووووپ تووووووپ

| مشاهده متن کامل بحث + 40158 بازدید | 112 پست

آموزش خصوصی زبان انگلیسی تضمینی توسط دکتر سارا عبادی مدرس مجرب زبان انگلیسی، همکاری موثر ( نظارت و مدیریت آموزشی ) با آموزشگاه ایرانمهر و سفیر هیات علمی دانشگاه، مدرس زبان عمومی، مهارت ها، آیلتس، PTE , MSRT, EPT و کنکور

09356876377

آموزش خصوصی زبان انگلیسی تضمینی توسط دکتر سارا عبادی مدرس مجرب زبان انگلیسی، همکاری موثر ( نظارت و مدیریت آموزشی ) با آموزشگاه ایرانمهر و سفیر هیات علمی دانشگاه، مدرس زبان عمومی، مهارت ها، آیلتس، PTE , MSRT, EPT و کنکور

09356876377

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معلم زبان خوب فقط آقاى عرفان مطلبى ، تا حالا نشده به كسى معرفيشون كنم و كسى ناراضى باشه ، بهترين معلم زبان بهتررررين 

شماره شون رو ميذارم اينجا اگر كسى خواست تدريس آنلاين دارن الانم به خاطر كرونا 

09032869756

سارا جمالی مدرس مجرب زبان انگلیسی، سابقه همکاری با ایرانمهر و سفیر ( سوپروایزر و مدیر داخلی ) کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه تهران، مدرس زبان عمومی، مکالمه و کنکور با بهترین قیمت و با جدیدترین متد های آموزشی اقدام به برگزاری کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی کرده است که میتوانید از شرایط ویژه تخفیف نیز استفاده کنید

09173053119

2731

زبان انگلیسی را در کرج به صورت خصوصی و توسط مترجم همزمان سفیر اندونزی، مشاور برنامه پرس تی وی  آموزش ببینید و به راحتی برای مهاجرت، آیلتس و تسلط کامل به مکالمه و دوره های جنرال آمادگی پیدا  کنید تجربه ثابت کرده است که زبان انگلیسی را از فارغ التحصیل این رشته فرا گیرید که از افتخارات ما رتبه برتر و استعداد درخشان بودن دانشگاه اصفهان در مقطع کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه تهران میباشد و با تجربه ای بیش از یک دهه تدریس در آموزشگاه های معتبر ایرانمهر، ایران کانادا، سفیر و... شما را برای رسیدن به هدف کمک خواهیم کرد و به عنوان مدرس زبان انگلیسی در گوگل برند میباشیم

شماره تماس و تعیین سطح رایگان

09913585340

کرج

https://www.instagram.com/english.language.tips/?hl=en

سلام کسی شماره آموزشگاه زبان باران کرج داره؟ من سال 86میرفتم اونجا اما الان جای دیگه ساکنم. کسی داشت بفرسته. ممنون

اینکه با نظرم مخالفید و ریپ نمیکنید نشانه ی شخصیت شماست 🌿

ما آموزشگاه زبان انگلیسی جدیدی تاسیس کردیم که شیوه تدریسش فوق العاده جذاب و کاملا متفاوته با سایر آموزشگاه هاست. به اسم آموزشگاه زبان انگلیسی چکاوک.

آدرس سایتشم اینه : https://www.english-chakavak.com

مخصوصا آموزش زبان انگلیسی برای بچه ها با روش های خیلی جذاب و مبتکرانه انجام میشه و در نتیجه هم بازدهی بالایی داره هم اینکه بچه ها با پای خودشون پا میشن میرن کلاس زبان.

پیشنهاد میکنم اگه واقعا به آموزش زبان انگلیسی به بچه هاتون اهمیت میدین حتما به این سایت سر بزنید.

سلام دوستان. من مدرس زبان خانمی رو می شناسم که بچه های نوعروس توی قسمت زبان های خارجی ازش خیلی تعریف ...

هانی جان من ده سال پیش پیامتو دیدم و پیش دکتر کاشفی رفتم. هنوز که هنوزه دعای خیرت می کنم که ایشون رو معرفی کردی. عااالی بودن. اخلاق، روش تدریس، معرفت! توی مدت کم زبانم به سطح بالایی رسید. با اعتماد بنفس و تسلط بالا با مشتری های خارجی صحبت می کردم و توی کارم پیشرفت زیادی کردم.

الان دیگه دکتر کاشفی لندن زندگی می کنه ولی من همچنان باهاشون توی واتساپ در ارتباطم. با اینکه کلاسم خیلی وقته باهاشون تموم شده ولی بازم هر وقت سوالی دارم با صبوری پاسخگو هستن. شماره‌اشون: 09100203226

بازم ممنونم ازت. امیدوارم هرجا هستی خوشبخت باشی هانی جان❤️

2738