2737
2734
عنوان

مدرس زبان و آموزشگاه زبان انگلیسی تووووپ تووووووپ

| مشاهده متن کامل بحث + 40158 بازدید | 112 پست

به نظرم قبل از اظهار نظرهای بچه گانه و خصومت بار کارنامه دکتر سروستانی را از بچه های دانشگاه تهران پرس و جو شوید بد نیست. دفتر این آقا ونک هستش. این اساتید نیاز به یاوه گویی و تمجید ندارن/ فقط یاد گرفتیم گستاخانه نظر بدیم.

سلام عذر میخوام که دارم این حرف رو میزنم بنده هم از طریق اینترنت با این آقای سروستانی آشنا شدم و از بس همه تعریف کرده بودن باهاشون کلاس برداشتم حدودا 20 جلسه ولی متاسفانه به چیزی پی بردم که بهتون توصیه میکنم سراغشون نرید خواستید فیلم هم دارم برای اثبات حرفهام ممنون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانم یا اقای عزیزی که در دادن کامنت بی مبادلاتی و گستاخی به خرج میدین. لطفا با پیامهای دروغین و جعلی اساتید را خراب نکنید. کارنامه و سوابق این افراد گویای همه چیز هست. دوستان به نظرات توجه کنید. به تاریخ اعضایی که در تخریب شخصیت اساتید کامنت میذارن. از مدیریت سایت تقاضا دارم با این افرادی که در تخریب استاد، اساتید و یا موسسات در گمراهی دیگران نقش بازی می کنن را حذف نمایید.

نظرات دوستان بیشتر به خصومت شخصی نزدیکه تا کامنت. شما فیلم داشته باشی که خودتون رسوای عالم میشوید. نشر دهید تا همه بفهمن جریان چیه. اکثر بچه های سفیر و کانون از این استاد به حق زبان رضایت کامل دارن.

2728

همیشه پشت افراد موفق مثل مهران مدیری، منوچهر نوذری، اقای زارعی و اقای سروستانی حرف زیاد بوده و هست ولی همه این افراد به طریقی تو کارشون خبره اند. به نظرم نظرات توام با خصومت شخصی فاقد اعتباره و مدیریت محترم باید حذف کنه. سپاس

شما چرا سنگ ایشونو به سینه تون میزنید معلوم نیست خودش هستی که با عناوین مختلف تعریفشو میکنی نگران نباشید به زودی پخش میکنم تا ببینم کی رسوای عالم میشه شما که الکی تبلیغ میکنید یا بنده منتظر باشید تو یوتیوب هم پخش میکنم که همه بفهمن کی راست میگه

سلام بچه ها این آقای سروستانی که آنقدر تبلیغش هست اولا اصلا خارج از ایران درس نخوانده بعدم این کامنت ...

احتمالا شما هم مثل من گول این تبلیغات خوردید واقعا وقتم به هدر رفت و زمان از دست دادم باید دوباره شروع کنم

2740

شما نگران هویت من نباشید هرچی هست ایمان دارم نسبت به شما بهتر هست و بی دلیل و بی پایه و اساس از کسی تمجید نمیکنم با توجه به روابطی که دارم کل پرونده آقای سروستانی بررسی کردم پس برای من دور برندارین خانم یا آقا انگار لازمه هویت شمام بررسی کنم 

سلام دوستان گلم

خیلی بده که پشت سر معلم و یا اساتید آدم بخواد نظر بد بده چون هر چی نباشه این دسته از اشخاص خیلی زحمتکش هستن. من این اقا رو به شخصه می شناسم. فرد بسیار محترم و متواضعی هستن. هم خودم جدیدا و هم خواهرم با ایشون کلاس داشتیم. هم از تدریس و رفتار  منش ایشون راضی بودیم. کوچکترین شوخی یا حرکت اخلاقی نامناسب و حواشی تدریس نداشتن. متاسفانه خیلی نظرها بد و گستاخانه هست. اقای سروستانی یا هر فرد دیگر نیاز به تعریف و بد لحنی من و شما ندارند. من فقط تجربه شخصیم در اختیار کاربران محترم قرار دادم  متاسفانه در کشورمون خیلی از مردم عادت دارن به ایجاد فضای سنگین و دشمنی. این کروم واسه نحوه تدریس تعبیه شده نه فضای کینه و دشمنی. لطفا واقع بین باشید. سپاس

اتفاقا بنده اصلا بحثم شخصی نیست افرادی مثل من اعتماد میکنیم و به معلم خصوصی اجازه ورود به منزلمون رو میدیم ایشون نباید از اعتماد افراد سوءاستفاده کنن و به کنکاش بپردازن اگه یکی مثل بنده داخل خونه دوربین نداشته باشه و اتفاقی دوربین هارو چک نکنه ایشون باید هرکاری دلشون میخواد در زمان غیبت صاحبخانه انجام بدن؟افراد برای خودشون باید ارزش قائل باشن و اینو میدونم که میتونم از طریق مراجع قانونی اقدام کنم ولی بخاطر همون حق شاگردی اینکارو نکردم اگه خودشون هستین که دیگه اینکارو انجام ندین همیشه اینقدر خوش شانس نخواهید بود اگه اون شخص دختر بود و من نبودم چه اتفاقی میخواست بیفته خدا میدونه نمیخواستم همه چیزو واضح بگم ولی نظرات تند شما باعث شد همه چیزرو بگم و با شناختی که از خودم دارم مطمئن هم باشید اینقدر احمق و بی ایمان نیستم بدون دلیل به کسی تهمت بزنم اونم حالا هرچقدر دوست دارید در مورد من قضاوت کنید خدایی هست و ناظر همه چیز

شما آزاد هستید هرجور تمایل دارید فکر کنید این منم که نباید اجازه بدم شما برای رفتار من تصمیم بگیرید من تجربه ای که داشتم رو گفتم نه چیزی کمتر نه چیزی بیشتر مثل خود شما افراد دیگه هم میتونن خودشون تصمیم بگیرن الان عصر هجر نیست میتونن با آموزشگاهها تماس بگیرن سوال کنن تاسف رو باید زمانی خورد که افراد نظرات مخالف خودشون رو دشمنی و کینه تلقی میکنن از نظر من هم هیچ کس مجبور نیست منو باور کنه افراد منطقی تصمیم درست میگیرند تا افراد احساساتی