2733
2739
عنوان

مادرشوهر

220 بازدید | 13 پست

سلام دوستان راهنماییم کنید 

من انحراف چشم داشتم خوب شد حدودا ده سالی بود انحراف داشتم الان یکساله عروسی کردم 

هنوز زیر نظر دکترم و تایید کرده هیچ مشکلی دیگه ندارم مادرشوهرم از وقتی عروسش شدم میخوایم عکس بگیریم میگه چشمت باز کن عقد کردیم گفت لنز بذار با اینکه من چشمم ابیه خواسیم بریم عرگسی گفت میخوای حرف بزنی چشمت باز کن قشنگ 

اين‌قدر دلم شکسته ازش که نگو شخصیتم غرورم احساس له بودن میکنم منی که  هیچکس تا حالا اینجوری بهم درمورد چشمم نگفته بود ایرادم نگرفته بود این هر چی میشه میگه 

رفتیم ماه عسل خیر سرمون گغت عکسی که پسرم گرفته تو بد افتادی  جایی میریم چشمات باز کن  

جوریه که اینقدر گفته دختر کوچیکشم بم یه بار گفت چشمت باز کن ریختم تو هم خیلی ناراحتم خیلی  

حالا بگین من دارم بزرگش میکنم یا وافعا حق دارم 

پنج روزه باهاش حرف نمیزنم 

زن خوبیه اما من هنوز ازش دلخورم دلم خیلی شکسته شده از حرفاش خیلی راهنماییم کنید اگه حرفش پیش کشید باش حرف زدم  چی بگم  خیلی ناراحتم از اوناییم که ناراحت بشم از کسی دیگه دلم روش نمیره هی هیچی نگفتم هی گفت هی گفت من واسش روز مادر میرم هدیه میگیرم فرداش میگه دلم نمیاد با پول پسرم چی بگیرم یعنی چی اخه من نمیخوام بی احترامی باشه یا دعوا کنم 

میخوام بدون دعوا و بحث بالا حل شه چی بگم و چیکار کنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
متوجه نشدم گلم مشکل انحراف چشم شمارو میدونه یا نه ؟؟؟؟

اره ولی حل شده میدونه عمل کردم من  حتی شش ماهی یه بار میرم دکتر چک میکنم وضعیت چشممو دکتر گفته هیچیش نیست اصلا درد اینه هیچکس غیر اون نمیگه  هیچکس

انحراف داشتی جراحی کردی؟

داداش منم انحراف داشت چشمش جراحی کرد، الان چشماش انگار کامل باز نمیکنه، اونجوریه.

ما هیچ وقت بهش نگفتیم اما خانواده زنش ده بار گفتن. غیر از اونم پاش شبیه احسان علیخانی به اطراف کجه، اننننقدر اینو بهش گفتن که نگو.

درکل کار مادر زن و مادرشوهر همینه متاسفانه....

تو عکسا چشماتو میبندی؟ منم شوهرم ناخودآگاه چشاشو میبنده همیشه اگه بهش نگیم چشاتو باز نگه دار بسته می ...

نه بخدا هیچکس غیر اون بهم نمیگه  ن دوست ن اشنا ن حتی غریبه تر از غریبه ن شوهرم ن رفیق صمیمیم هیچی چشمم دیگه ن انحراف داره ن چیزی ولی هی میگه هی میگه بخوای بیاین عکسامو ببینین میگین مگه چشه حتی پیش مشاوره رفتم عکس عروسیمو دید گفت تو چقدر خوشگلی خوب شد عکسات  بد نشدی که مادر شوهرت رو چی دقیقا تاکید داره همه چیت عالیه

2740
اره ولی حل شده میدونه عمل کردم من  حتی شش ماهی یه بار میرم دکتر چک میکنم وضعیت چشممو دکتر گفته ...

آهان من فکر کردم نمیدونه و شما قبل عقد این عمل رو کردید و نادانسته این حرف و میزنه.وای امان از دست این خانواده شوهر .اگر چیزی رو بدونن .کل مشکلاتو ربط میدن به همون.

انحراف داشتی جراحی کردی؟ داداش منم انحراف داشت چشمش جراحی کرد، الان چشماش انگار کامل باز نمیکنه، ...

اره جراحی کردم حتی خودشم بود که دکتر گفت عالیه جتی تا جایی دکترذمخالف عمل بود چون انحراف زیادی نداشتم ولی خودم عمل میخواستم اگه واقعا عکسام بد باشه چرا هیچکسی غیر اون نمیگه چرا اون همیشه تاکید داره 

اره جراحی کردم حتی خودشم بود که دکتر گفت عالیه جتی تا جایی دکترذمخالف عمل بود چون انحراف زیادی نداشت ...

عزیزم عوارض عمله. کمی پلک افتاده میشه.

کسی نمیگه شاید چون دوستت دارن میخوان مراعات کنن.

اما مادرشوهر مراعات حالیش نیست که 

نه بخدا هیچکس غیر اون بهم نمیگه  ن دوست ن اشنا ن حتی غریبه تر از غریبه ن شوهرم ن رفیق صمیمیم هی ...

خوب وقتی خودت اینقدر مطمئنی هیچ مشکلی نیست یا به حرفش اهمیت نده، یا بار دیگه گفت بگو مامان جون من چشام مگه بسته میوفته تو عکس؟؟؟ که شما تاکید میکنی همیشه؟؟؟

خوب وقتی خودت اینقدر مطمئنی هیچ مشکلی نیست یا به حرفش اهمیت نده، یا بار دیگه گفت بگو مامان جون من چش ...

بهش گفتم این سری که این حرفو زد گفت من کی گفتم تو عیب و. نقص داری تو از نظر من زیباترین زن دنیایی من میگم چشمت باز کن چون چشمت رنگیه قشنگ میشه اخه این شد حرف منم الان چند روزه باهاش حرف نمیزنم خیلیی ازش دلخورم خیلی خیلی زیاد خیلی بخاطر حرفش غرورم له شد چقدر دوسش داشتم واقعا الانم دارم ولی  فقط به عنوان مادر شوهر نه مادر چون قبلا رابطمون عین مادر و دختر بود ولی اینقدر دلمو شکست جلو همه میگفت که دلخوریم این زودیا نمیره اگه چشمم مشکل داشت دکتر میگفت میگفتم حق داره ولی الان که هیچیم نیست دکترم. میگه نیست چرا باید هی بگه چشم چرا نمیگه لبت یا لپت همش چشم 

بهش گفتم این سری که این حرفو زد گفت من کی گفتم تو عیب و. نقص داری تو از نظر من زیباترین زن دنیایی من ...

باور کن خودت حساس شدی، چندسال دیگه میفهمی نباید کسی رو اینقدر جدی بگیری مخصوصا مادر شوهر، میدونم سخته الان بهت بگم بیخیال باش و اهمیت نده، ولی تنها راه همینه