2733
2739

خانوما من دو هفته است خیلی حالم بده ،شوهرم یه بار تصادف کرد و یک بارم خیلی بد خورد زمین توی محل کارش که ممکن بود خدایی نکرده دستش بشکنه،و یه بیماری گرفت که اصلا هر چی دکتر میرفت جواب نمیگرفت همه این اتفاقا توی یک هفته افتادن و خودمم خیلی حالم بد بود و همش خوابم میومد

خوشا صبري كه پايانش تو باشي🙇🏻‍♀️👼🏻

و همش خواب جن میدیدم روزا همش کسل بودموخوابم میومد

تا اینکه دوستم یه نفرو که فا*لقهوه میگیره معرفی کرد

شاااید چشم خوردید 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ماه پیش همین طوری بودم فقط گریه میکردم شوهرم از بالای کامیون افتاد یه شب تو خونه شیشه میز افتاد رو پاش خودم تصادف کردم خلاصه ترقه ترکید تو دست شوهرم 

دیگه بلا نموند سرش نیاد 

عادت ندارم درد دلم را به همه کس بگویم پس خاکش میکنم زیر چهره خندانم تا همه فکر کنند نه دردی دارم و نه قلبی......
2728

من ب خانومه زنگ زدم همه چیو درست میگفت که این اتفاق افتاده و اینجور شده و گفت که دو هفته پیش شما یه مهمونی رفتی روی شیرینی دعا خوندن و‌تو خوردی

ومنم دقیقا دو هفته پیش رفته بودم خونه دوستم مهمونی و‌شیرینی اورد منم گفتم که شیرینی نمیخورم خیلی اصرار که باید برداری حتما منم یه شیرینی خوردم

منم ماه پیش همین طوری بودم فقط گریه میکردم شوهرم از بالای کامیون افتاد یه شب تو خونه شیشه میز افتاد ...

وای خیلی بده 

2738

نمی دونم باید اعتقاد به جادو داشت یا نه اما منم یه تخم مرغ تو حیاط پیدا کردم درصورتیکه نه کسی میتونه تو اون قسمت حیاط بره و نه مرغی داریم 

عادت ندارم درد دلم را به همه کس بگویم پس خاکش میکنم زیر چهره خندانم تا همه فکر کنند نه دردی دارم و نه قلبی......
نمی دونم باید اعتقاد به جادو داشت یا نه اما منم یه تخم مرغ تو حیاط پیدا کردم درصورتیکه نه کسی میتونه ...

روی تخم مرغخ چیزی ننوشته؟؟

روی تخم مرغخ چیزی ننوشته؟؟

نه پلی هروقت یه شری توخونه ما پیش بیاد چند روز بعدش تخم مرغ پیدا میشه 

جدیدا هم لباس پاره پاره میکنند میذارن تو مشما می اندازن تو حیاط 

2706