2737
2734
عنوان

کیا ۲تا تازه عروس تو یه خانواده ان؟

477 بازدید | 24 پست

سلام خانوما

باهم مقایسه میشدین؟

خودتون باهم مقایسه میکردین؟

چه عواقبی داشت براتون؟

اینم بگید شما از لحاظ مالی بهتر بودین یا اون یکی عروس؟

روابط نزدیک منظورم

مثلا ۲تا جاری باشید یا یه همچین چیزایی

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خدا خیر نبینه مادرشوهرم .جگر منو سوزوندن باوجودیکه از جاریم خیلیها گفتن بالاترم .ولی منو له کردن .تایپیکهام همش دراین مورده .

مادرشوهرم از عمد این کارهارو کرد .آتیش به قبر مرده هاش بباره الهی

من با جاریم البته اون تازه نبود اما چون بچه نداشت اونم تازه خودشو محسوب میکرد و با من تو رقابت بود وضع هردومون در یه حد بود از نظر خونه و زیبایی همش درحال مقایسه شدن بودیم

2740

من تقریبا اما دوامی نداشت عروسه طلاق گرفت بفاصله ۱۰ روز عقدکردیم اون خوشگتربود فامیلو سنشم خیلی کمتربودخیلیم تحویلش گرفتن ولی حرف وحدیث نذاشت زندگی کنن اگ اونو من یجابودیم اونوروسرمیزاشتن دیگ 

شوهر من با برادر کوچکترش 2سال فاصله سنی دارن من قیافم خوشگله اونم زنش تازه عقدن قیافش خوشگله اصلا از من سرتر نیس و من هم همینطور فقط من یکم تپل ترم اون لاغره من قدم 164اون قدش157 اصلا نه بهم حسودی می‌کنه نه بهش حسودی میکنم شکممو فاکتور بگیرم هیکلم خوبه شکمم انشالله شوهرم سفرشو رفتو اومد شاید عمل کردم 

شوهر من با برادر کوچکترش 2سال فاصله سنی دارن من قیافم خوشگله اونم زنش تازه عقدن قیافش خوشگله اصلا از ...

مقایسه ظاهری نه

مثلا اینکه اون چی خرید چرا ما نخریدیم واین داستانا!

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...
2706