2737
2734
عنوان

کیا ۲تا تازه عروس تو یه خانواده ان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 479 بازدید | 24 پست
عزیزم الان ده ساله چشم و هم چشمی زیاد شده  مادرشوعرام که دنبال اینن عروسا رو باهم بد کنن یه نف ...

اره اولا خوب بودن الان کااات😂سایه همو با تیر میزنن به لطف مامانحون خیر ندیدم

قربونت عشقم

من و جاریم با فاصله ۶ ماه بعد من اومد. چقدر مادرشوهرم من رو تحریک کرد علیهش. خدا ازش نگذره باعث شد چقدر بحث بیخود بین من و شوهرم باشه. اوایل ازش بدم میومد. ولی بمرور که باهاش بیشتر رفت و آمد کردم دیدم چه دختر فوق العاده ای . حساس بیخود نباش

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره اولا خوب بودن الان کااات😂سایه همو با تیر میزنن به لطف مامانحون خیر ندیدم قربونت عشقم

تازه میخواستم بگم مادرشوهر خوبیم دارن که گفتی اون افتاد وسط دقیقاً مادرشوعرا حسودی میکنن دوتا جاری خوب باشن

مقایسه ظاهری نه مثلا اینکه اون چی خرید چرا ما نخریدیم واین داستانا!

خب عزیزم چرا باید برات مهم باشه چی خریده یا نخرید یا تو چی خریدی اون نخریده اینطوری فقط حس حسادت توت رشد می‌کنه به هر چی داری شکر کن و فقط برات زندگیه خودت مهم باشه 

2731
من و جاریم با فاصله ۶ ماه بعد من اومد. چقدر مادرشوهرم من رو تحریک کرد علیهش. خدا ازش نگذره باعث شد چ ...

من اتفاقا آدمیم که با همه خوبم

ولی ایشون(جاریم نیست)همه اش دوست داره مثل من رفتار کنه

همسرش خیلی کم سن وسال و خب درامد آنچنانیم نداره

همسرم بهم امروز گفت یکم ملاحظه کن که خونه اونا دعوا نیوفته

خیلی ناراحتم و دعوامون شد

من حتی عروسیم نگرفتم 

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...
خب عزیزم چرا باید برات مهم باشه چی خریده یا نخرید یا تو چی خریدی اون نخریده اینطوری فقط حس حسادت توت ...

اگه به داشتن و نداشتن بخوام فک کنم خب برادر شوهر من تو فرانسه زندگی می‌کنه و نامزدش ترکیست مطمنا وضع مالیش بهتره خدا دیگم براش زیاد کنه

خب عزیزم چرا باید برات مهم باشه چی خریده یا نخرید یا تو چی خریدی اون نخریده اینطوری فقط حس حسادت توت ...

من برام اصلا مهم نیست 

اتفاقا ادمیم که اصلا نگاه نمیکنم بقیه چیکار میکنن وکار خودمو میکنم

اونا براشون مهمه

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...
2740
اینم بگم من خواهر بزرگ خودم جاری بزرگ خودم میشه بعضی وقتا مادر شوهرم میخواد بین من خواهرم بهم بزنه و ...

برای من جاریم نیست 

جاریای من سنشون زیاده خانم های خوبین 

این کس دیگه اس اما خیلی نزدیک