2733
2734
عنوان

قرمزی جای جوش عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1685 بازدید | 32 پست
عزیزم شما باید شوینده و مرطوب کننده پوست مختلط بخری و اینکه داخل خونه بله میشه هر ضدآفتابی رنگی یا ...

این ضد افتاب فاقد چربیه یا نه گلم؟

بعد فقط بزنم رو این قرمزیا؟ یا کل صورت؟ شبا میزنی تا صبح یا نه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این ضد افتاب فاقد چربیه یا نه گلم؟ بعد فقط بزنم رو این قرمزیا؟ یا کل صورت؟ شبا میزنی تا صبح یا نه

کل صورت

نه فاقد چربی نیست بی رنگه اصلا نیازی نیست فاقد چربی باشه 

هفته ایی یکبار شروع کن 

هر هفته یه روز اضافه کن

تا جایی که بشه هفته ایی 4بار

فقط شب ها باید بزنی 

زندگی زیباست، اگر زیبا زندگی کنیم.💖
@افسونگرم_     سلام یادتونه چن وقت پیشا توی یه تلپیکی گفتین پوست شما ام قرمز شده از لیزر ...

پوست من بعد از لیزر صاف صاف بود فقط وقتی خم میشدم یا کار سنگین انجام میدادم انگارخون تو صورتم جمع میشد کل صورتن سرخ میشد ن فقط جای جوش 

که اونم بعد از یکسال درست شد 

2731
کل صورت نه فاقد چربی نیست بی رنگه اصلا نیازی نیست فاقد چربی باشه  هفته ایی یکبار شروع کن  ...

اخه چرب اگه باشه جوش میزنه بهم

اهان باشه گلم ممحون از راهنماییات😘انشالله زودی خوب بشم بیام خبر خوشحالی بهت بدم😪

پوست من بعد از لیزر صاف صاف بود فقط وقتی خم میشدم یا کار سنگین انجام میدادم انگارخون تو صورتم جمع می ...

از منم صافه ولی من وقتی گرمم میشه یا سرد باشه فقط رو گونه هام قرمز میشه مثل خون

چه لیزری انجام دادی ؟۱۱جلسه باید خیلی بیشتر از این تاثیر میزاشت 

لیزر ipl بود اخه صورت من وحشتناک جوش زده بود یعنی یه جای سفید نداشت دیگه به قول دکترم تو لبو بودی اومدی اینجا حالا به این زودی انتظار نداشته باش خوب بشه

بعدم بهم گفت باید بیای چن جلسه سابسیژن و لیزر یو انجام بدی ولی من نرفتم هزینه هاش اخه خیلی زیاده

از منم صافه ولی من وقتی گرمم میشه یا سرد باشه فقط رو گونه هام قرمز میشه مثل خون

پس درست میشه نگران نباش .الان پوستت نازک شده و بشدت حساسه .ضدآفتابت رو هر دوساعت تمدید کن حتی شبا هم ضدآفتاب داشته باش بزار لک اینا نیوفته

یه مدت بگذره پوستت به حالت قبل برمیگرده و دیگه سرخ نمیشه

پس درست میشه نگران نباش .الان پوستت نازک شده و بشدت حساسه .ضدآفتابت رو هر دوساعت تمدید کن حتی شبا هم ...

انشالله

اها بله ممنون ضد افتاب بیرنگ توی خونه یا نه همون ک بیرون میزنم؟

شما ترمیم کننده و اینا میزدین به پوستتون؟