2733
2734
عنوان

قرمزی جای جوش عکس

1406 بازدید | 32 پست

بچه ها اعتماد به نفسمو از دست دادم به خاطر این لعنتیا ۱ ساله دارم میرم دکتر و راکوتان میخورم بدون کرم اصلا نمیتونم برم بیرون اگه هم نزنم ماسک میزنم تا کسی صورتمو نبینه...جلو نامزدم خجالت میکشم با این صورتم برم همش کرم میزنم😔 لیزر ام رفتم ۱۱ جلسه براجاهاشون اما فرقی نکرده یه ساعت یهو انقد قرمزززز میشه بدتر از عکس یه بارم نه..خیلی حساس شده زود قرمز میشه بدجووور..مشکل از چیه تروخدا راهنمایی کنید اگه میدونید

😊

https://s8.uupload.ir/files/۲۰۲۳۰۵۱۷_۲۳۲۹۴۱_6cjv.jpg

تاحالا بدون کرم هیجا نرفتم که کسی صورتمو نبینه انقد دلم میخاد متم یه روزی برم بیرون بدون کرم با یه صورت صاف😔خیلی خجالت میکشم‌جلو نامزدم و خانوادش

😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
داشتن یه روتین پوستی منظم شامل شوینده مرطوب کننده ضدآفتاب و ژل دیفرین یا سرم نیاسینامید اصل قطع ...

اخه چه شوینده ای چه مارکی؟ بنظرت ترمیم کنندع و ضد لک اینا فایده ای نداره

😊
2740

عزیزدلم به هیییچ عنوان خوددرمانی نکن و به حرف عمه و خاله و همسایه گوش نده

اول برو دکتر (که همونطور که گفتی رفتی) و راکوتان مصرف کن چون جوشات کیستیه و متاسفانه ممکنه جاشون فرو رفته باقی بمونه

به محض تموم شدن راکوتان برای جای جوش هات اقدام کن، چون در حین مصرف راکوتان انجام دادن لیزر و میکرو و هرچیز دیگه ای بی فایده ست،راکوتان اجازه ی ترمیم سطحی پوست رو نمیده

درمانت که تموم شد بلافاصله برای جاشون اقدام کن چون هرچی تازه تر باشن زودتر درمان میشن

نگران نباش استرس برات خوب نیست، خیلیا این مشکل رو دارن ایشالا که رفع میشه دوستم

این کاربری دست چند نفر هستش ممنون که تاپیک‌ ها رو مقایسه نمیکنید...
عزیزدلم به هیییچ عنوان خوددرمانی نکن و به حرف عمه و خاله و همسایه گوش نده اول برو دکتر (که همونطور ...

آره صورتم علاوه بر قرمزی پر چاله شده

واقعا؟ من باید تا یکسال مصرف کتم اگه یهو قطع کنم همه حوشا خدای نکرده بر میگردن

بنظرتون بعد اینکه تموم‌شدن قرصا چه روشی بهتره؟ خلیا بهم گفتم سابسیژن یا مزوتراپی

😊
اخه چه شوینده ای چه مارکی؟ بنظرت ترمیم کنندع و ضد لک اینا فایده ای نداره

نه ضدلک مناسب نیت چون لک با این جای جوش فرق داره

شما قبل از هرچیزی باید بدونی نوع پوستت چیه خب؟ 

صورتت رو با آب خالی بشور بعد یک ساعت دست بکش ببین خشکه یا چرب یا فقط بعضی جاها چربه

بعد نیاز داری به شوینده _مرطوب کننده_ضدآفتاب

نیازی نیست حتما گرون و برند خارجی باشن

فقط هرچی خواستی بخری عنوان کن نوع پوستت رو

مناسب پوست چرب یا.... 

به مدت یکماه با شوینده مناسب نوع پوست یکبار صبح یکبار شب صورتت رو میشوری_ بعدش مرطوب کننده میزنی_روزا حتی در منزل ضدآفتاب استفاده میکنی دو بند انگشت

بعد از یکماه که پوست آماده شد

(از جایی که محصول اصل داره یه پیچی هست تو اینستا بزن مسعود مطهران تو مشهد لوازم آرایشی اصل با ضمانت داره میاد بالا) ژل دیفرین یا سرم نیاسینآمید بخر از هفته ایی یکبار شروع کن شب ها بعد شوینده و قبل مرطوب کننده بزن یه لایه نازک

و به هفته ایی 4بار برسون

دقت کن اگر روتین نداشته باشی حتی از قوی ترین ضدلک ها استفاده کنی بی فایدس

زندگی زیباست، اگر زیبا زندگی کنیم.💖
نه ضدلک مناسب نیت چون لک با این جای جوش فرق داره شما قبل از هرچیزی باید بدونی نوع پوستت چیه خب؟&nbs ...

من پوستم بعد یکساعت قسمت چونه و بینیم وکمی پیشونیم چرب میشه چه نوعیه یعنی؟

شوینده و مرطوب کننده درمالیفت دارم ضد افتابم وقتایی که بیرونم میزنم باید تو خونه بیرنگ استفاده کرد؟ اخه میگن لک میاره

بعد این سرم که میگین تاثیر داره؟

آبرسان نزنم؟

😊
آره صورتم علاوه بر قرمزی پر چاله شده واقعا؟ من باید تا یکسال مصرف کتم اگه یهو قطع کنم همه حوشا خدای ...

اونو با دکتر مشورت میکنی با توجه به نوع اسکارها راهنماییت میکنه، کلی روش هست که اگر زود پیگیر بشی حتما جواب میده عزیزم

این کاربری دست چند نفر هستش ممنون که تاپیک‌ ها رو مقایسه نمیکنید...
من پوستم بعد یکساعت قسمت چونه و بینیم وکمی پیشونیم چرب میشه چه نوعیه یعنی؟ شوینده و مرطوب کننده درم ...

عزیزم شما باید شوینده و مرطوب کننده پوست مختلط بخری

و اینکه داخل خونه بله میشه هر ضدآفتابی رنگی یا بیرنگ زد منbaby oscar میزنم

آبرسان نیازی نیست مرطوب کننده کافیه

ژل دیفرین یا سرم نیاسینامید باید یه دوره 3 الی 6ماهه استفاده کنی تا جواب بگیری

من خودم ژل دیفرین رو بیشتر پیشنهاد می کنم چون دیجی، کالا هم داره

زندگی زیباست، اگر زیبا زندگی کنیم.💖
2706