2737
2734

دوستان کسی بود بچش مبتلا بشه ؟ 

لطفا دوره درمان و چیزایی که رعایت کردین و برامون بنویسین پستم لایک کنین بازدید بره بالا متاسفانه همه بچه ها درگیر شدن 🥲

ظاهر تکمیل از درون پوچ ،حکایت خیلی هاست 😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لعنت ب این ویروس دختر من روز دوم سومه گایانده شدم دیگه  دعا کن زودتر خوب بشه

عزیزم من که 19 سالمه از پا در اومدم یک هفته اون بچه طفلی خدا شفاش بده زودتر انشالله خیلی سخته من چهار شب پشت هم سرم زدم الان دستام کبوده اینقدر حالم بد میشد البته من از قبل معدم مشکلاتی هم داشت

تیکر بارداری نیست
2728

متاسفانه دوره طولانی داره بچه من همراه با سرفه شدید بود واقعا اذیت شد من که سه بار دکتر بردمش و خیلی هم وزن کم کرد 

تب رو با شیاف و استامینوفن کنترل کردم

برای سرفه اول پلارژین دادن که متاسفانه اثر نداشت و بعدا دکسترومتورفان دادن با اسپری بینی ممتازون و اسپری سالبوتامول که تاثیر داشتن

و یه دوره هم فارمنتین تجویز کردن

دخترای منم گرفتن بچه یک سالم یک هفته تمام تب داشت آزمایش خون و ادرار گرفتن چیزی نشون نداد تا رفته رفته خوب شد اون‌یکی که دو سال و نیمشه همش اسهال و استفراغ تمام زندگی به کند کشیده شد غذا همچی نمیخورد فقط خوراکی یکم چیبس و پفک دادم که معده اش خالی نباشه

2738