2733
2734
عنوان

دوباره ویروس جدیده

| مشاهده متن کامل بحث + 861 بازدید | 83 پست

ویروس سبکی هست بچه ها میگیرن زود خوب میشن اما به بزرگترها انتقال میدن که بزرگتر تقریبا یه دو هفته ای طول می‌کشه خوب شن،دل پیچه حالت تهوع و استفراغ،خستگی و خواب آلودگی گاها تب و سردرد هم از علائماش هست به بچتون تا میبرید دکتر شربت آندسترون یا همون دمیترون بدید و شربت ضد نفخ برا شکمش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای خدا کمک کنه موقع امتحانا پسرم امتحان داره نمیدونم چی کار کنم

پسرتون پایه چندم هستن ؟ 

من کلاس دهم هستم از دوشنبه هفته بعدی امتحانام شروع میشه ولی پریروز حالم بد بود یه روز کامل استراحت کردم وهمش خوابیدم ... از اون روز خوب شدم تقریبا ...

فقط 7 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
برا اسهال که سوپ خوب نیست، منتظر دکترشون نباش ببر یه دکتر دیگه ، اسهال استفراغ زود بدنشونو کم اب میک ...

مرسیکه گفتی ناهار کته ماست میدم بهشون اابته اگه دهنشون باز بشه

چی کار کنیم دکتر بردی میدونی چند روزه است؟ 

دکتر گفت ۱۴ روز، ممکنه علائم قطع بشه و دوباره برگرده

من وقتی بردم علائمش قطع شده بود، از دو روز پیش دوباره شروع شده، ساشه سابولار، کوریزان داد فقط، امروز صبح دوباره باید بریم پیششون

ای که خراب بشن این مدارس خسته شدم کلا سه روز مونده اینام صدتا کار براشون تعریف کردن تو پیش دبستانی ل ...

دختر من اوله ی هفته بیشتره تعطیل شده

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
2740
کلاس اوله

امتحاناشون کلاسیه که 

خدایاشکرت روز ولادت امام حسین بی بی چکم مثبت شد 13اسفند1400😍دختر قشنگم 18ابانب دنیا اومد و شد دنیای من😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه
2706