2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
انگار هر ماه قسط میدی فوت کردی هرچی جمع شد میدن وارث

وا میخوام ندن من پاره شم قسط بدم ی عمر بمونه برا بقیه 

دخترا اسم من صرفا بخاطر نشوندن خنده روی لبهای قشنگ شماهاست ک شاید تو یه لحظه ای ک غمگینین یا حوصله ندارین منو تو یه تاپیک ببینید و لبخند بزنید 😁نگید ک فکر میکنید من یه دسته پشم فرفری ام که رو ساق پاهای کلفت صغرا نشستم که ناراحت میشم ازتون 😑😑😑🤣🤣🤣🤣🤣🤣 تو بعضی تاپیکا میگن واقعا پشمهای فر خورده صغرا ؟؟؟؟!!!!!منم در جواب میگم پَ کی ؟ اصغر ؟ 🤣🤣🤣🤣اینایی ک معتقدن مردا یا زنایی ک خیانت میکنن  همسرشون یا طرف مقابل براشون کم گزاشته منو ریپلای نکنید چون پرم به پرشون گیر کنه پرپرشون میکنم 💪💪💪🙅🙅🙅 من تو دلم همییییشه غمههه حتی اون لحظه هایی ک تو تاپیکای فان کامنتی میزارم ک شما زمینو گاز میزنید هم باز من تو دلم غمگینم اما هنوزم سر پام    
2738

بسته به نوع بیمه ای که انتخاب کردی متفاوته 

اما مثلا شما بیمه ده ساله میگیری 

تا ده سال ماهیانه ی پولی در حد دویست تومن میدی به بیمه، بعد ده سال اصل و سود پولت رو بهت برمیگردونن 

سودش توو بیمه های مختلف ی ذره تفاوت داره 

رووش میتونی وام هم بگیری اما وام‌ خیلی نیست 

تا قبل از تموم شدن ده سال هم میتونی پولت رو برداشت کنی اما فک کنم قبل از موعد برداری سود بهت تعلق نمیگیره 

و این بیمه اصلا ربطی به درمان و بیمارستان و... نداره

مرسی ک راهنماییم کردی پس بدرد نمیخوره بنظرم 😬

منم بیمه عمر کردم خیلی فایده داره ببین یک پولی ک میریزی اگ از بقیه مزایاش دکترو نقض عضو و و استفاده نکنیو اینا سرمایه ک برات میمیونه بیشتر میشه و سود دهیتم  اگ میخای حساب کنی از ۵سال ب بعد عالی میشه زیر ۵ سال بخای ببندی ضرر میکنی ولی بعد ۵سال قشنگ سوددهی میاد بالا هرچ بیتشر بریزی بیشتر سود میبری بعد ۱۰ سال یا۲۰سال خب

حالا اگ بیماری خاص دارید یا میخای خدای نکرده اگ تصادف بشه نقص عضو شی یاهرچی جوابگو باشه درصدیو باید اونجا ت فرم بنویسی خیلی چیزا دگ هس اگ بنویسی اینارو ولی ازاونور سود دهیت کمتر میشه ک اینجا اگ چیزی بشه بهت کمک میکنه هزینه عمل رو درصدی میده اینارو از بیمه ای بپرس من خاستم عمل کنم گف ک چون ذخیره ریاضیت کمه سال دگ میتونی عمل کنی بهت میدن کمکی حالا یا۵درصد یاهرچی بی هیچ نیست پول الکی میاد ت دست میخوره ادم اونجا جمع میشه من الان ۳ساله ک بیمه هستم سال بعد میشه ۴سال تصمیم دارم اصن ادامه بدم حتمن تشویق کن اقاتو بچه هات بیمه عمر کنه لااقل ۲۰سال دگ چن میلیاردبراشون یک سرمایه هس ادامه تحصیلی چیزی بدن‌

《یاالله》مرادرقلب کسی سنگین قرارمده وبعدازمرگم کسی رابرایم قراربده که دردعاهایش اسمم راازیادنبرد.🤲🏼                خداوندارزق ماراازجایی مقررکن که لقمه هایمان مجبورمان نکنندچشم برروی حق ببندیم.

ب درمان و بیمارستانم ربط داره داخل فرم هست باید انتخاب کنی خودت ...

نازیلا راجب یک موضوعی چن ماه پیش بات حرف زدم قرار بود برج دو پیگیری کنی خبری بدی چیشد واسه خودت تونستی بری کارت انجام شد؟

《یاالله》مرادرقلب کسی سنگین قرارمده وبعدازمرگم کسی رابرایم قراربده که دردعاهایش اسمم راازیادنبرد.🤲🏼                خداوندارزق ماراازجایی مقررکن که لقمه هایمان مجبورمان نکنندچشم برروی حق ببندیم.