2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شکر ،من ساعت کاریم کمه سه چهار ساعته تو روز واینکه تو خونه هستم خیلی خوبه

خیلی خوبه واقن اینکه تو خونه باشه عالیه چندسال سابقه کار دارین ؟ رشته دانشگاهیتون حسابداری بوده یا دوره حسابداری رفتین؟

2731
خیلی خوبه واقن اینکه تو خونه باشه عالیه چندسال سابقه کار دارین ؟ رشته دانشگاهیتون حسابداری بوده یا د ...

چهار سال سابقه دارم ، فوق دیپلم حسابداری دارم و لیسانس یه رشته غیر مرتبط ،وبیشتر تجربی یاد گرفتم

2738
مغز ادمو داغون میکنه ریزش مو میگیری دایم فکرت باید کارکنه درکل پیرکننده هست ولی خب من علاقه داشتم

علاقه هم معلوم نیست این وسط چی میگه   ...بعضی ها ببین عکاسی میکنن اونا هم علاقه دارند درآمدشون هم از برنامه نویسی بیشتره 

میشه بگین چندسال سابقه کار دارین؟ چقد طول میکشه مهارت کسب کرد وبه یه درامد خوب رسید ؟

7 سال سابقه دارم من به سه تازبان مسلط هستم کاتلین وسی شارپ وسی سی شارپ مهارت به مرور به دست میاد زبانت باید قوی باشه وریاضیت 

سکوت  قبرستان رو ببین  /// دنیا ارزش فریاد زدن ندارد 
7 سال سابقه دارم من به سه تازبان مسلط هستم کاتلین وسی شارپ وسی سی شارپ مهارت به مرور به دست میاد زبا ...

به نظرتون در این شرایط و هوش مصنوعی کدومش ادامه دادنش عاقلانه است؟

2706