2737
2739

لامپامونو عید عوض کردیم درست یه چند باریم هیتر زدیم ولی دیگه آخه یک و دویست حقیقتا از دیروز خیلی ناراحتم چاره ای داره

حتما مصرف میکنید وگرنه برا ما۲۰تومن میاد

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون هیتر دلیلش هست

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2731

من خیلی خوشحال میشم وقتی پول اب و برق و گاز  میره بالا

چون مردم واقعا رحم ندارن

میلیارد ها بار دیدم مرده شلنگ به دست ماشین میشوره و خونه هاشون عین تالار نورانی میکنن و رفتارای این چنینی زیاد دیدم. 

وقتی هزینه بره بالا مجبوریم رعایت کنیم 

||رُک هستم||  از درآوردن ادای آدمای باشخصیت متنفرم خودت باش هرچی که هستی.| یک انسانم با اعتمادبه نفس و عزت نفس بسیار بالا. اگر کامنت شما بی جواب موند حتما لایق پاسخ نبودی♥️پروفایلم خودم نیستم دوستان میگن شبیهشم گذاشتم  متولد 79 نیستم چون تایید نمیشد مجبور شدم بزنم 79،مورد دیگه ای خاطرم نیست اگر یادم اومد اضافه میکنم. 
2738