2733
2739
عنوان

غلت کردم موهامو رنگ کردم 😶

| مشاهده متن کامل بحث + 200 بازدید | 25 پست
تازه گذاشتی؟برای سوختگی موهات ماسک مواستفاده کن اما به کف سرنزن موهات میریزه .کف سرت میسوزه؟؟

ببین ۶ ماه پیشت موهامو رنگ کردم بعد کلا صفر زدم الان بعد از ۶ ماه موهام دیگه مثل قبل نیست نازک نمیگم موهام کم پشت شده ولی ریشه موهام برس میکشم درد میکنه

چرا 

مهندس تو این سن دکلره می‌ذاره اخه؟

حتی به سن قانونی هم نرسیدی

نترس اگه خوب خرجش کنی چیزیش نمیشه

حدودا ماهی ۱ م رو باید خرج کنی تا سالم بمونه

تو این سن موهات دچار خشکی بشه خب طبیعتاً ریزش پیدا می‌کنه

من تجربش کردم ، اگه میتونی هزینه کنی که هیچ ولی اگه نمیتونی باید چنین عوارضی رو قبول کنی عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین ۶ ماه پیشت موهامو رنگ کردم بعد کلا صفر زدم الان بعد از ۶ ماه موهام دیگه مثل قبل نیست نازک نمیگم ...

بعداز۶ماه هنوز خوب نشده😱مگه چقدردکلره روگذاشتی؟

ماازدلگیری روزهایمان به" شب" پناه میبردیم....                        وازدلتنگی شبهایمان به" روز " واینگونه بودکه تمام جوانی امان ؛  درناتمام یک "انتظار" تمام   شد
مهندس تو این سن دکلره می‌ذاره اخه؟ حتی به سن قانونی هم نرسیدی نترس اگه خوب خرجش کنی چیزیش نمیشه ...

خوشم میاد اگر داخل نی نی سایت کسی بفهمه پسر هست اونم ۱۶ سالش باشه دیگه دشمنی راه میفته یه نگاه به طرز حرف زدنت کن کلا یه نظر خواستم 

2731
بعداز۶ماه هنوز خوب نشده😱مگه چقدردکلره روگذاشتی؟

مو هامو  با صفر زدم موهام پر پشت ولی ضعیف  یکبار شامپو برای موهای رنگ شده و آسیب دیده استفاده کردم عالی شد مثل روز اول

خوشم میاد اگر داخل نی نی سایت کسی بفهمه پسر هست اونم ۱۶ سالش باشه دیگه دشمنی راه میفته یه نگاه به طر ...

من خودم پسرم چی میگی 😂😐

حرف حق رو زدم اگه درمان میخوای باید خرجش کنی کارت اشتباه بوده ولی دیگه کاریش نمیشه کرد

پیشنهاد میکنم پیش یه متخصص پوست هم بری 

2740
ببین میگم من نگفتم ریزش مو دارم میگم قبلا موهام لخت و ضخیم بود الان نازک لختیش رفته 

اونو میدونم
دکلره کلا به ریشه و ساقه ی مو اسیب میزنه و در مرور زمان باعث ریزش مو .سوختگی مو و موخوره میشه
(البته اگه به کف سرت زده باشی)
تنها راه کارشم اینه که موهاتو از ته بزنی و یسری درمان هارو براش درنظر بگیری که مشکلت حل بهش
همونطور که گفتم پیش متخصص هم میتونی بری