2737
2734
عنوان

غلت کردم موهامو رنگ کردم 😶

198 بازدید | 25 پست

سلام من یه پسر ۱۶ سالم که مو هامو رنگ کردم و ریشه مو هام بد جور اسیب دیده چون دکلره رو گذاشتم روی ریشه مستقیم و هر وقت موهامو برس میکشم ریشه موهام درد میکنه و موهام هم نازک شده چیکار کنم حالا 

من کارم تخصص مو 

بیست میل اولاپلکس بگیر 

فاز یک و فاز دو داره قاطی کن نصف اندازه موادت اب جوشیده سرد شده بزن موهات با شامپو بچه بشور اینو بزار یکساعت رو موهات بمونه بعد با اب سرد ابکشی کن سه روزم موهات نشور 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پسر شونزده ساله چ ب رنگ مو؟؟؟؟چ ب نی نی سایت 😐😐😐😐😐برو دنبال درس و مشقت

چون آرایشگری کارم آرایشگری یه جا مجبور شدم اموزش رنگ کردن مو رو ببینم کسی نبود مجبور شدم رو موهای خودم امتحان کنم 

2740
برو پروتئینه کن بلکه یکم درست شه بازم خداتو شکر کن موهاتو ی بار از ته بزنی زودی در میاد به حد دلخوا ...

وقتی موهام رنگ کردم بعدش با صفر زدم الان که بلند شده اینجوریه 

دیگه انجام نده رنگ واقعا به مو اسیب میزنه شامپوهای تقویت کننده مو بگیر از دارو خونه یمدت استفاده کن

نلایک!تویی ک امضامو میخونی واسم دعا کن یه شغل ثابت اداری پیدا کنم🥺😍 قطعا اثرات دعا کردن برای دیگران ب خودتم برمیگرده💙🤍کارزار خروج اتباع بیگانه https://www.karzar.net/visa

تازه گذاشتی؟برای سوختگی موهات ماسک مواستفاده کن اما به کف سرنزن موهات میریزه .کف سرت میسوزه؟؟

ماازدلگیری روزهایمان به" شب" پناه میبردیم....                        وازدلتنگی شبهایمان به" روز " واینگونه بودکه تمام جوانی امان ؛  درناتمام یک "انتظار" تمام   شد