2733
2734
عنوان

بهترین دوستم🌈

| مشاهده متن کامل بحث + 223 بازدید | 21 پست
خب میتونی بگی که هروقت خواستی پیام بده ایرادی نداره

انگار ناراحت شده چون هرچی بهش میگن همونو میگه 

نمیدونم چه کنم از طرفی غرورم از یه طرف یاد روزای سخت میفتم که با هم درد دل میکردم تا صبح روزایی که گذشتنش برامون سخت بود ولی درد دل کردنمون اسونش کرده بود 

واقعا موندم مخصوصا با اون چت اخرمون 

بریم سراغ رژیم خوب وزن اولیه :۷۵.      هدف اول ۷۳.     هدف دوم: ۷۰.        هدف سوم:۶۸.         هدف چهارم:۶۵
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انگار ناراحت شده چون هرچی بهش میگن همونو میگه  نمیدونم چه کنم از طرفی غرورم از یه طرف یاد روزا ...

ببین هیچوقت منتظر کشی نباش باکسیم دردودل نکن دیگه دوست الانت ممکنه دشمنت فردات باشه هیچوقت اینو یادت نره

★دعا کنین دخمل خوشملم سالم به دنیا بیاد و راحت زایمان کنم★
ببین هیچوقت منتظر کشی نباش باکسیم دردودل نکن دیگه دوست الانت ممکنه دشمنت فردات باشه هیچوقت اینو یادت ...

باشه دیه چند روز پیام نمیدم بهش بعد از چند روز  میدم ببینم رفتارش چطوره اگه خوب بود ک هیچی اگه نبود بروش میارم برا همیشه فراموشش میکنم

بریم سراغ رژیم خوب وزن اولیه :۷۵.      هدف اول ۷۳.     هدف دوم: ۷۰.        هدف سوم:۶۸.         هدف چهارم:۶۵
2731
باشه دیه چند روز پیام نمیدم بهش بعد از چند روز  میدم ببینم رفتارش چطوره اگه خوب بود ک هیچی اگه ...

خب اون ک نمیاد باهات بد رفتار کنه ک😂 نمیدونم بخاطر یک دوست غرورتو بزاری زیر پات خودت میدونی

★دعا کنین دخمل خوشملم سالم به دنیا بیاد و راحت زایمان کنم★
خب اون ک نمیاد باهات بد رفتار کنه ک😂 نمیدونم بخاطر یک دوست غرورتو بزاری زیر پات خودت میدونی

یه دوست بود اره ولی از مادرم بهتر بود برام 

همین اخه کاش اسکرین چتای اخرین پیامشو داشتم مثلا میگفت باید بغلت کنم قبلا اینطوری نمیگفت

ولی خب حق با توعه بیخیالش بشم بهتره 

ببینم خودش کی پیام میده