2737
2739
عنوان

بهترین دوستم🌈

200 بازدید | 21 پست

نمیدونم واقعا سرش شلوغه یا بهانه میاره جوابمو نمیده استوری سین کرده بود ولی‌

دفعه اخر که باهاش حرف میزدم(چت) گفت ن درگیرم و خیلی صمیمی و خوب برخورد کرد ولی 

از یه طرف میگم قیدشو بزنم غرورم مهم تره 

از یه طرف میگم این بهترین دوست تو تمام زندگیمه حالم فقط با اون خوب بود دفعه اخرم برخوردش خیلییی خوب بود شاید واقعا گرفتاره 

حتی بهش گفتم حس میکنم دوست نداری پیام بدم گفت اشتباه فک میکنی و … گفت من همون ادم سابقم 

بریم سراغ رژیم خوب وزن اولیه :۷۵.      هدف اول ۷۳.     هدف دوم: ۷۰.        هدف سوم:۶۸.         هدف چهارم:۶۵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگفتی چیکار کنم؟؟؟

پیام نده هروقت خودش پیام داد چت کن منم همینطور بودم وقتی میدیدم همش من شروع کننده ام دیگ پیام و زنگ نمیزدم تا وقتی خودش پیام میداد یا زنگ میزد انقد شروع کننده نبودم ک دیدم اصلا من دوست صمیمیش نیودم و دوستای صمیمیش کسای دیگ ای بودن چون دیگ دیدم پیامی ازش نمیبینم و تاخالا همش من پاپیچش بودمو پیام میدادم 

★دعا کنین دخمل خوشملم سالم به دنیا بیاد و راحت زایمان کنم★
2728
پیام نده هروقت خودش پیام داد چت کن منم همینطور بودم وقتی میدیدم همش من شروع کننده ام دیگ پیام و زنگ ...

خیلی سختم میشه بدون اون 

با کی درد و دل کنم 

با کی حرف بزنم از سختیام 

اصن بدون اون حالم خوب نیست 

از مادر واسم بهتر بود اخه 

بریم سراغ رژیم خوب وزن اولیه :۷۵.      هدف اول ۷۳.     هدف دوم: ۷۰.        هدف سوم:۶۸.         هدف چهارم:۶۵
خیلی سختم میشه بدون اون  با کی درد و دل کنم  با کی حرف بزنم از سختیام  اصن بدون او ...

میدونم اما ادما بعدا باکسای دیگه ای جز ما صمیمی میشن چون ازون یکی بیشتر خوششون میاد منم هیچ دوستی ندارم و نمیتونم دردودل کنم ازوقتی دیدیم دوستام اینجوری بودن 🤷

منم خیلی واسه دوستام ارزش قائل بودم تا پیامشونو میدیدم سریع سین میزدم واکنش نشون میداده اما اونا انگار سین نمیزدن و دیر سین میزدن خیلی حواسم بهشون یود اما میدیدم اونا اونجوری نیستن با اینکه شیش هف سال رفاقت کردیم 

میدونم اما ادما بعدا باکسای دیگه ای جز ما صمیمی میشن چون ازون یکی بیشتر خوششون میاد منم هیچ دوستی ند ...

پس چرا دفعه اخر اصن سرد برخورد نکرد قول داد همون ادم سابقه ؟ 

برعکس همش‌میگفت دلم برات تنگ شده کاش پیشم بودی میتونستم بغلت کنم 

ولی الان چرا جواب نمیده 

2740
منم خیلی واسه دوستام ارزش قائل بودم تا پیامشونو میدیدم سریع سین میزدم واکنش نشون میداده اما اونا انگ ...

روزای سختمون تا صبح لحظه شماری میکردیم بگذره 

دلداری 

گریه 

خنده

راز

چیشد همش

شاید چون یکسال درگیر بودم دیه عادت نداره بهم؟؟

پس چرا دفعه اخر اصن سرد برخورد نکرد قول داد همون ادم سابقه ؟  برعکس همش‌میگفت دلم برات تنگ شده ...

اوناهم وقتی چت میکردیم همینجوری بودم نمیان رک بگن ک شاید دلش تنگ شده باشه و دوستت باشه اما صمیمی نیست دوستای صمیمیش کسای دیگه ان وگرنه موقع تنهاییش یا هروقت بیکاره یادش تو باشی و فقط به تو پیام بده و منتظر پیامت باشع

روزای سختمون تا صبح لحظه شماری میکردیم بگذره  دلداری  گریه  خنده راز چیشد همش ش ...

نه گفتم ک ادما دوستای دیگه ای پیدا میکنن و با کسای دیگه ای صمیمی میشن ک اخلاقشون بیشتر بهم میخوره یا از اون یکی بیشتر خوششون میاد

نه گفتم ک ادما دوستای دیگه ای پیدا میکنن و با کسای دیگه ای صمیمی میشن ک اخلاقشون بیشتر بهم میخوره یا ...

پس من چیکار کنم بروش بیارم یا نه ولش کنم؟؟ 

پس من چیکار کنم بروش بیارم یا نه ولش کنم؟؟ 

نه بروش نیار هیچی نگو فقط پیام نده بزار خودش پیام بده دیگه شروع کننده نباش اون اگ واقعا دلش تنگ بشه پیام میده بهت خودش 

اهل کجایی

نمیگم که شناسایی نشم 

ببین سرجریانی بهش گفتم تو پیام نده خودم میدم برا همون شاید نده