2733
2739

نمیومدم تورو بگیرم 

خاهرم به شوهرش گفته من خودم زحمت کشدم تا به اینجا رسیدم دوست ندارم با حقوقم خرج زندگی رو بدم و بی مسئولتی تورو من جبران کنم اونم بهش گفته من بخاطر این حقوقت تورو گرفتم وگرنه قیافت عین عنتره

خاک تو سرش😒

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خواهرت باید طلاقش بده ببینه کی با این قیافه عنترش میاد زنش بشه مردا نمک نشناس هستن

💖السلام علیک یاصاحب الزمان الغوث ادرکنی💖اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل الفرجهم💖🤲من امام‌زمانی ام😍♥️

خواهرت اگه بچه نداره بگه بخاطر این حرفت طلاق 

من پرتویی از نور عظیم خداوندم، هراتفاقی که برای من رخ دهد قطعا خداوند آن را به نفع و صلاحم قرار داده دنیا و آخرت خودم خانواده ام و عزیزانم و کشورم را به دست خدا میسپارم و با خیال آسوده شبها میخوابم،وزن ایده آل:  ۶۰                              اهداف معنوی:مقید بودن به نماز اول وقت و زیارت عاشورا و دعای توسل و ذکر و قرآن و کمک به دیگران مخصوصا والدین و خوشرویی و صبوری و ترک گناهان          اهداف دنیوی: تربیت صحیح و آموزش فرزندانم و خوشرفتاری و وقت گذراندن با آنها ، لذت بردن از لحظات و خوشی های زندگی        علایق:جهانگردی, طبیعت، شنا، آشپزی، نقاشی، نویسندگی، شعر، فیلم ،کتب تاریخی و مذهبی و نجوم، تحقیق و آزمایش میکروسکوپی    خدایا ازت ممنونم بخاطر همه چیز خدایا شکرت خداوند بزرگ خالق هسستی بخش خداوند قادر و مهربان امور زندگی ام را به تو میسپارم من را ببخش و بیامرز و از گناهانم در گذر
2706