2733
2734
عنوان

پیش دبستانی ۱یامهد یاهیچ کدوم

34 بازدید | 5 پست

دخترم ۵ سالشه فوق العاده وابسته هست یه سری رفت مهد اونقدر گریه کرد ودیگه نرفت به نظرتون امسال بفرستمش مهد یاپیش یااصلا نفرستم میگن ۶تومن میگیرن میترسم نره وپولم بره

راستی پارسال باهاش نرفتم توکلاسشون میگن کارت اشتباه بوده باید میرفتی بشینی تاکم کم وابستگیش کم بشه

امسال اگه بفرستمش میرم میشینم اونجا

درضمن هیچی بلد نیس میگم بره یه چی یاد بگیره اونجا چیایادمیدن مخصوصا پیش ۱

من دخترم یکسال فرستادم مهد . خیلی چیزا یاد گرفت هفته اول فقط بی قراری کرد بعد عادت کرد هر چند زیادم دوست نداشت ولی یکسال کامل رفت . حتما بفرست خیلی براش خوبه اجتماعی میشه نترس میشه حق شو میتونه بگیره. پیش دبستانی هم همون مهد خودش ثبت نام کردم . امسال بچه شما باید بره پیش دبستانی؟

من دخترم یکسال فرستادم مهد . خیلی چیزا یاد گرفت هفته اول فقط بی قراری کرد بعد عادت کرد هر چند زیادم ...

بله باید بره پیش یک 

ولی فوق العاده وابسته هست

شماچیابهش یاددادن

دخترمن توخونه حریفش نشدم نقاشی کنه اونجا یادمیگیره وانجام میده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله باید بره پیش یک  ولی فوق العاده وابسته هست شماچیابهش یاددادن دخترمن توخونه حریفش نشدم نق ...

هر هفته ی شعر حفظ میکردن . سوره های کوچیک قرآن.  کلمات اینگلیسی . کاربرگ میدادن اینا رنگ میکردن . آموزش رنگ ها  انواع لباس انواع شغل  چهار فصل . هر هفته کاردستی درست میکردن و.. همش یادم نیست چون دخترم کلاس سوم بود امسال.  ولی انقد تغییر کرد که همه متوجه شدن . 

2731