2733
2739
عنوان

سن بارداری

144 بازدید | 21 پست

سلام دوستان من سه روز پیش رفتم سونو واژینال حامله ام گفت ۳ هفتته اندازه ساک هم 3.5 بود 

اگه من هفته ۳ هستم چرا پس ساک از الان تشکیل شده و اندازش هم ۳.۵ هست؟

یا سونو یک هفته دیر گفته یا درسته من اشتباه میکنم؟

خب ساک بارداری تشکیل سده هنوز جنین ب وجود نیومده

ما بزرگترین معذرت خواهی رو به خودمون بدهکاریم بابت همه ی وابستگیای بی جامون بابت همه ی آدمهایی که اذیتمون کردن ولی ما نتونستیم رهاشون کنیم بابت همه ی حرفهایی که دلمون شکست،ولی صبر کردیم بابت همه ی دورویی هایی که به روی طرف مقابل نیاوردیم من از خودم بابت تحمل خیلی چیزایی که مستحق اش نبودم واقعا معذرت میخوام!                  https://harfeto.timefriend.net/16837133705410 بنویس میخونم 💗 نگه دار رو لینک و باز کردن رو بزن☺️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اسی اگه بعد موعدت رفتی سونو،نباید ۴هفته باشی؟

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
۱۴ فرودین سیکلام ۳۱ روزست

۵ هفته و ۵ روزی گل من

لقاحت خیلی دیر بوده لابد

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2740
۱۴ فرودین سیکلام ۳۱ روزست

عزیزم با ۳ هفته که اصلا ساک دیده نمیشه

ازمایش بتا دادی؟

الان طبق پریودت باید ۵ هفته و اینا باشی

عضو خاموشِ چند ساله ی نی نی سایت...❤️برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم میکنید؟🙏🌹پسرم دنیام ۲۱تیر پاگذاشت به دنیا😍از اولش عجله داشت زود بیاد آخرم ۸ ماهه دنیا اومد😂♥همیشه میگفتم کی باشه به خط سبز روی کارت واکسنت برسی پسرم.توی دشک کوچولوت گم میشدی😅الان اومدی روی خط نارنجی دورت بگردم تپلی من🧿🪬 امروز ۱۴۰۳/۱/۱۸ برای اولین بار پسرمو میبریم آرایشگاه که خوجل بشه چیزی نمونده ۹ ماهش بشه😍💞امروز۳/۲/۳ آرسام برای اولین بار دست گرفت به مبل و بلندشد.بهت افتخارمیکنم جان من🥰❤️
گفت دو هفته دیگه بیا

صبرکن تا ۸ هفته گلی

عضو خاموشِ چند ساله ی نی نی سایت...❤️برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم میکنید؟🙏🌹پسرم دنیام ۲۱تیر پاگذاشت به دنیا😍از اولش عجله داشت زود بیاد آخرم ۸ ماهه دنیا اومد😂♥همیشه میگفتم کی باشه به خط سبز روی کارت واکسنت برسی پسرم.توی دشک کوچولوت گم میشدی😅الان اومدی روی خط نارنجی دورت بگردم تپلی من🧿🪬 امروز ۱۴۰۳/۱/۱۸ برای اولین بار پسرمو میبریم آرایشگاه که خوجل بشه چیزی نمونده ۹ ماهش بشه😍💞امروز۳/۲/۳ آرسام برای اولین بار دست گرفت به مبل و بلندشد.بهت افتخارمیکنم جان من🥰❤️
عزیزم با ۳ هفته که اصلا ساک دیده نمیشه ازمایش بتا دادی؟ الان طبق پریودت باید ۵ هفته و اینا باشی

اره منم میگم

ازمایشم دادم یه هفته بعد موعد بتا ۱۱۹۵ بود همون روزم رفتم سونو یعنی ۲۰ این ماه

۵ هفته و ۵ روزی گل من لقاحت خیلی دیر بوده لابد

اره منم میگم این حدودا میشه 

حالا گفته ۲ هفته دیگه بیا 

کی برم؟ اگه اون گفت سه هفته الانم طبق گفته سونو ۳ هفته و ۴ روز هستم 

اره منم میگم این حدودا میشه  حالا گفته ۲ هفته دیگه بیا  کی برم؟ اگه اون گفت سه هفته الان ...

همون دو هفته دیگه برو به نظرم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
اره منم میگم ازمایشم دادم یه هفته بعد موعد بتا ۱۱۹۵ بود همون روزم رفتم سونو یعنی ۲۰ این ماه

اشتباه حساب کرده شاید برات

چون با توجه به عدد بتا ۳ هفته نیستی ۵ هفته به بالایی

2706