2737
2734
عنوان

قرص رد جنسینگ برای چاقی

86 بازدید | 8 پست

کسی اینجا استفاده کرده ؟واینکه واقعا چاق کننده هست؟

خدای مهربون هوای دخترام روداشته باش واونهاروبه ارزوهاشون برسون      امین یارب العالمین

من سری اول یه بسته مصرف کردم. واقعا تاثیر داشت. خیلیم خوشگلم کرده بود.

سری دوم رفتم یه بسته دیگه خریدم. تمااااااام بدنم از صورت بگیر تا پاهام شد جوش سرسیاه. با بدبختی درشون آوردم و دیگه قرصو نخوردم تا خوب شدم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سری اول یه بسته مصرف کردم. واقعا تاثیر داشت. خیلیم خوشگلم کرده بود. سری دوم رفتم یه بسته دیگه خر ...

وای چه بد من دخترم خیلی لاغره وعقدش اواسط تیرماه هست براش یک بسته خریدم به نظرتون تا اون موقع وزنش بهترمیشه؟

خدای مهربون هوای دخترام روداشته باش واونهاروبه ارزوهاشون برسون      امین یارب العالمین
2728
وای چه بد من دخترم خیلی لاغره وعقدش اواسط تیرماه هست براش یک بسته خریدم به نظرتون تا اون موقع وزنش ب ...

والا واسه من روی وزنم هیچ تاثیری نداشت. فقط داشتم باد میکردم. مخصوصا صورتم.

والا واسه من روی وزنم هیچ تاثیری نداشت. فقط داشتم باد میکردم. مخصوصا صورتم.

قطع کردید وزن وصورتتون به حالت قبل برگشت؟

2738
وزنم میگم تغییری نکرد. صورتم ولی آره. عین قبلم شدم درحالیکه روی بسته‌ش نوشته بود بدون بازگشت 😂

😄😄