2737
2739
عنوان

ماشین لباسشویی لباس نجس رو پاک میکنه؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8112 بازدید | 20 پست
عین نجاست رو بردارین بعد بندازین تو ماشین. مثلا منی رو با دستمال پاک کنین به میزانی که فقط خیس باشه ملحفه یا اگه پی پی هست باید کامل با دستمال پاکش کنید بعد بندازین توی ماشین
این نکته رمز اگر بدانی دانی..... هر چیز که اندر پی آنی آنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تماس گرفتم عین نجاست باید برداشته بشه مثلا اگه خون یا منی هست باید اول از رو لباس پاک بشه بعد لباس رو بندازیم داخل ماشین لباس شویی... اگه به نجاست و پاکی اعتقاد داری اصولش اینه اگر هم که نه که دیگه بحثی نیست توش
2728
خیلی ممنون بچه ها من خودم همیشه اول جداگانه یه آبکشی میکنم بعد میندازم تو ماشین ولی برای ادرار بچه این دفعه یه خورده تنبلی کردم . درهرحال من معتقدم اگه مسلمان هستیم وپیرو قرآن باید حتما نجس و پاکی رو رعایت کرد وبه این موضوع افکار پوسیده نمیگن بلکه به افرادی که خودشون هم نمیدونن دارن از چی پیرو یمیکنن پوسیده هستن.
تاج از فرق فلک برداشتن جاودان آن تاج برسرداشتن- دربهشت آرزو ره یافتن هرنفس شهدی به ساغر داشتن- روز،درانواع نعمتهاوناز شب، بتی چون ماه دربرداشتن- صبح،از بام جهان چون آفتاب روی گیتی را منور داشتن- شامگه چون ماه رویا آفرین ناز برافلاک واختر داشتن- حشمت وجاه سلیمان یافتن شوکت وفر سکندر داشتن- تاابد دراوج قدرت زیستن ملک هستی را مسخر داشتن- برتو ارزانی که ما را خوشتراست لذت یک لحظه مادرداشتن-