2733
2739
یه سوال خیلی وقته درگیرم کرده مثلا اگه روی تشک ادارا بچه باشه بندازیم تو ماشین لباسشویی اتوماتیک با 4 بار آبکشی آیا پاکه ؟ چند سال پیش یکی میگفت پاک نیست منم همش شک دارم!!!؟؟؟؟؟؟
تاج از فرق فلک برداشتن جاودان آن تاج برسرداشتن- دربهشت آرزو ره یافتن هرنفس شهدی به ساغر داشتن- روز،درانواع نعمتهاوناز شب، بتی چون ماه دربرداشتن- صبح،از بام جهان چون آفتاب روی گیتی را منور داشتن- شامگه چون ماه رویا آفرین ناز برافلاک واختر داشتن- حشمت وجاه سلیمان یافتن شوکت وفر سکندر داشتن- تاابد دراوج قدرت زیستن ملک هستی را مسخر داشتن- برتو ارزانی که ما را خوشتراست لذت یک لحظه مادرداشتن-

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بستگی به ماشینت داره. اگه درب از جلو باز میشه ، چون مدل ابکشیش قطره ای ه لباس صد دور توش بچرخه بازم نجسه اما اگه ماشینت دربش از بالا باز میشه چون اب رو متصل و پیوسته نه قطره ای میریزه رو لباس ها ، نجاست پاک میشه.
خدایا...شیرینى رفتارت را نسبت به آنچه از تو خواستم به من بچشان، و از پیشگاه خود مهر و گشایش گوارایى به من ببخش، و از نزد خود راه نجات فورى برایم قرار ده، و از محافظت در انجام واجبات، و به کار گرفتن احکامت‏ در زندگى مرا غافل مساز،
اگه مبهم گفتم بگو تا واضح تر بگم.
خدایا...شیرینى رفتارت را نسبت به آنچه از تو خواستم به من بچشان، و از پیشگاه خود مهر و گشایش گوارایى به من ببخش، و از نزد خود راه نجات فورى برایم قرار ده، و از محافظت در انجام واجبات، و به کار گرفتن احکامت‏ در زندگى مرا غافل مساز،
وا ادرار استریل ه ؟!؟؟ میترسم از بس پیشرفت علمی داشته باشیم برگردیم به عصر حجر !
بنظرم زنگ بزن از دفتر مرجع یا از حرم امام رضا ع بپرس یه بار بپرسی دیگه خیالت راحت میشه من خودم لباسشویی درب از جلو دارم چیزی که عین نجاست توش نباشه رو میندازم چون سه بار ابش تخلیه میشه پاک میدونم لباسی که باادرار بچه هم نجس شده میندازم چون حداقل 3 بار ابش خالی میشه دیگه پاک میدونم اما شما بنظرم از دفتر مرجعت بپرس راحت بشی
2738
بهار من بنظرم شما هم حتما از مرجعت بپرس. چون ماشین لباسشویی هایی که درب شون از جلو باز میشه ، اب روی لباس ها بصورت قطره ای ریخته میشه ، یعنی اب متصل نیست. حتما این نکته رو از دفتر مرجعت بپرس.
فعلا که با عقاید شما تو عصر حجریم یه سرچ هم بکنی می بینی ادرار یک فرد سالم استریل هست اما به علت مواد شیمیایی که مضر هست باید شسته بشه تا این مواد از بین برن
مانی،بردیا،داوین»»»»»همه ی زندگیم 😍
من لباس ادراری رو اول با دست تو تشت یه آب میزنم و می جلوتو تا ادرارش بره بعد میندازم تو لباسشویی عزیزم. دیگه این چیزا اعتقادیه و نمی شه همدیگه رو به خاطرش سرزنش کنیمّ ولی من کلا نجسی و پاکی رو کامل رعایت می کنم.
2706