2733
2734
عنوان

خیلی ناراحتم😔 میشه بیاین

927 بازدید | 69 پست

سلام خوبین 

امروز عروسی دایی همسرم هست 

به خواهر شوهرام گفتم میرید ارایشگاه گفتن نه ولی من شک کردم چطور داییشونه نمیرن ارایشگاه 

منم بخودم گفتم خواهرزاده هاش نمیرن من هم نمیرم ، الان چند دقیقه پیش فهمیدم قرار ارایشگاه گذاشته بودن گفتم مگه نگفتی نمیرم گفت اره اما یهویی نوبت گرفتم اینا ، منم دیگه هیچی نگفتم  

الان من موندمو خودم ، اونا میرن ارایشگاه من اصن حتی ارایش کردن بلد نیستم نمیدونم چیکار کنم دوس دارم نرم عروسی ، 

خیلی ناراحتم 

چرا بهم نگفتن ، تا امروز ازش میپرسیدم میگفت نمیدونم اونوقت شنیدم با ارایشگاه حرف زدن معلومه خیلی وقته نوبت گرفتن ، خیلی دلم گرفته احساس میکنم تنهام

پول هم ندارم خودم ارایشگاه برم

میشه یچیزی بگید اروم شم..💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو همسایه رفیق ارایشت کنه ، 

عصبی شدی درکت میکنم 

چشمانت جای دگر بود و غمت کنج دلِ مـا...  من آن دیوانه ی دیروزم امٓا بُـردبار..  کاربری دست۲نفره یه خانوم خونه و یه دخترِ خونه😁
2728
2738

یا برو آرایشگاه یا هم رفیقی خواهری کسی ک بلده بگو بیاد آرایشت کنه موهاتو درس کنه

خیلی خیلی خوشیل موشیل کن ب خودت برس برو عروسی چرا نری خو:/

اتفاقا خوشیل کن برو ک بعد پشت سرت حرف درس نکنن ک ما نبردیمش خودش نتونسته بره و این حرفا

ناامید کردن کسی که نیاز ب حرفای امیدوار کننده داره کار شاخی نیست اگه جرعت داری انگیزه ی پرواز بده بهش :)......بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید نه کار هایی که انجام داده اید... پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آب های آزاد برانید و خطر کنید،  جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید♕^_^
همسایه نیست کسیو نمیشناسم اما رفیقم ارایشگری بلده پرسیدم گفت خوابگاهه امروز نیومده خونه😓

برو‌ خوابگا پیشش، هماهنگ کن یجا همو ببینید 

چشمانت جای دگر بود و غمت کنج دلِ مـا...  من آن دیوانه ی دیروزم امٓا بُـردبار..  کاربری دست۲نفره یه خانوم خونه و یه دخترِ خونه😁

عزیزم ببین حتی اگه تو این شرایط نبودی یه خانم باید آرایش کردن بلد باشه خودت دست به کار شو خودتو دست کم نگیر 

تمام نوشته های این کاربری برای پسرمه…❤️🍃بهترین روز زندگی من ۱/۱/۱۴۰۱ روز تولد تو بود آرسام کوچولوی من..خدایا شکرت بابت همه چیز 🌱 تیکر بارداری نیست شروع کار جدیدمه… 🤗