2733
2739
عنوان

به شوهرم بگم یا نع

277 بازدید | 26 پست

بچه ها یه مدتیه حس میکنم از شوهرم سرد شدم و دوسش ندارم

به خاطر اخلاق بدش

به نظرتون ب روش بیارم

یا نه

اگه بگم بدتر میشه یا بهتر؟! 

و خدایی که به شدت کافیست🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واقعا دوسش نداری یا دلت شکسته؟؟؟ ینی درحدی دوسش ندازی ک بودو نبودش برات مهم نیس؟ 

واقعا دلم خیلییی شکسته

اصلا دلم نمیخواد اینو بگم ولی فک کنم کم کم اره

بستگی به شوهرت داره من بگم درست میشه

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با آرزوهاشون دفن میشن✓ من 11تا خاهرشوهر دارم با ی عالمه بچه 😐 هروقت تعلیق شم با خط یکیش عضو میشم پس با من درنیوفتید من از تعلیق نمیترسم 😁کاربری ششم با افتخار
خب بگی اونم سرد میشه نسبت بهت  یه طوری بگو ناراحت نشه بگو من خیلی ناراحتم از اخلاق رفتارت  ...

بهس گفتم بارها با زبون خوش و گریه 

ولی میگع من همینم اعصاب ندارم 

تا یه چیزی میگم میگه من مریضم اعصاب ندارم

تو تحمل کن

2738
بستگی به شوهرت داره من بگم درست میشه

همین اخه نمیدونم چیکار میکنه

خیلی مغرور و یه دندس

ولی تا کم محلی میکنم میوفته دنبالم

ولی تاوقتی خوبم همش اذیت میکنه

همین اخه نمیدونم چیکار میکنه خیلی مغرور و یه دندس ولی تا کم محلی میکنم میوفته دنبالم ولی تاوقتی خ ...

کم محلی کن

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با آرزوهاشون دفن میشن✓ من 11تا خاهرشوهر دارم با ی عالمه بچه 😐 هروقت تعلیق شم با خط یکیش عضو میشم پس با من درنیوفتید من از تعلیق نمیترسم 😁کاربری ششم با افتخار
بهس گفتم بارها با زبون خوش و گریه  ولی میگع من همینم اعصاب ندارم  تا یه چیزی میگم میگه م ...

خیلی بده نمیشه هرطور دلش میخاد رفتار کنه بعد تو تحملش کنی ببرش مشاوره خیلی خوبه 

خواهرشوهرم نم دقیقا شوهرش همینه مرد خیلی کاری زندگی دوست انقدم زنشو دوس داره ولی غرغرو  طفلی خواهرشوهرم میگه خسته شدم از اخلاقش  منم عصبی شدم 

خیلی بهش گفتم برین مشاوره 

بهترین راه حل برای رفع مشکلات صحبت کردنه. صحبت کنید باهم ، اینقد نریزید تو خودتون که بعد تبدیل به نف ...

اخه مشکلم اینه اصلا به حرفام گوش نمیده

به هیچ وجه قبول نمیکنه که بده

حالا همههههه میدونن که خیلی بداخلاقه

ولی میگه تو باعث میشی من بد اخلاق باشم

درحالی که همه میدونن من چه زن بسازیم

نشده من چیزی بگم بگه باشه

همیشه حرف خودش بوده

تا حرف میرنم

دعوا و کتک و فحاشی

تازه بعدشم باید برم منت کشی😔

خیلی بده نمیشه هرطور دلش میخاد رفتار کنه بعد تو تحملش کنی ببرش مشاوره خیلی خوبه  خواهرشوهرم ...

مشاور نیس اخه تو شهرمون

میترسم به بزرگترا بگم بدتر لج کنه

اخه مشکلم اینه اصلا به حرفام گوش نمیده به هیچ وجه قبول نمیکنه که بده حالا همههههه میدونن که خیلی ب ...

زیادی بساز بودنم خوب نیست گلم. گاهی وقتا نتیجه عکس میده. اتفاقا مردا هرچقد در برابرشون کوتاه بیای بیشتر زور میگن

2706