2737
2734

آره دیگه پسر داری درکی از حس اون نداری 

من وباباییت منتظرتیم مامانی جان بیا تاازشیره وجودم سیرابت کنم یه دل سیرشب بالاسرت نگات کنم نوازشت کنم بغلت کنم ببوسمت بعد بیدارشی و باگریه هات خواب بابات رو بپرونی بیا جانانم بیا...دخترگلم خوش اومدی به زندگیمون ❣️😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
دلیلش اینه که بچه هرچی باشه برای مادرعزیزه

پس چرا دختر باشه عزیز نیس اکثر مادرا عاشق بچه پسرن ولی دخترشون بیچاره😔😔

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 

فقط منم که جنسیت بچه اصلاً و ابداً برام مهم نیست حتی دوست ندارم بگم فلان جنسیت رو دوست دارم یا دوست دارم از هر دو جنسیت داشته باشم به فرض اگه بخوام بچه دار بشم!!🤔🤔

هر چی بیش تر می گذره،بیش تر به این شعر می رسم که می گه:غرض رنجیدن ما بود از دنیا که حاصل شد....  //خدا گر پرده بردارد ز روی کارِ آدم ها....چه شادی ها خورد بر هم....چا بازی ها شود رسوا....یکی خندد ز آبادی....یکی گرید ز بر بادی....یکی از جان کند شادی....یکی از دل کند غوغا....چه کاذب ها شود صادق....چه صادق ها شود کاذب....چه عابد ها شود فاسق....چه فاسق ها شود عابد....چه زشتی ها شود رنگین....چه تلخی ها شود شیرین....چه بالا ها رود پایین....عجب صبری خدا دارد که پرده بر نمی دارد!! //سر بر شانه ی خدا بگذار،تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت،به رقص درآیی،قصه ی عشق،انسان بودن ما ست!!//
خب یکی دختردوست داره یکی پسرعیبش کجاست؟ 

عیب نداره

خود من یکی سر بچه اولم کلی نذر و نیاز کردم که دختر بشه تا چند سال هم داشتم نذر میدادم

از قدیم گفتن هر آدم بچه اولش دختر بشه ۷ در بهشت به روش باز میشه

اما اینکه موقعیت بارداری نداشته باشی اما مثل دوره جاهلیت بگی فقط و فقط پسر

2706