2733
2734

من خودم همیشه نظرم رو تک فرزندی بود

چون دلم نمیخواست کل زندگیم رو واسه بزرگ کردن بچه بگذرونم و دلم میخواست تا میتونم سفر برم و تفریح کنم و بچه دست و پا گیر نباشه برام

دخترم رو هم از ۸ ماهگی گذاشتم مهد چون باید سرکار میرفتم ولی خب تازه چند ماهه که دیگه مستقل شده و به من کاری نداره برای انجام کارای شخصیش

اخیرا همسرم چند بار گفته نلین خیلی شرایط روحیش بهتر میشه اگه خواهر یا برادری داشته باشه و خب این عملا یعنی مشتاقه به بچه ی دوم

ما شرایط خوبی داریم و میتونیم رفاه نسبی خوبی رو برای بچه ی دوم هم فراهم کنیم

هر دو شاغلیم و دختر من از ۷ صبح تا ۶ غروب مهدکودک هست و میاد خونه کلا با خودش مشغوله یعنی واقعا کاری به من نداره و اذیتم نمیکنه در طول روز

دخترم ۴ سالشه من ۳۷ و همسرم ۳۹ 

ولی خب اگه بچه دار بشم دست تنهام و خانواده ی خودم و همسرم نمیتونن بیان پیشمون 

دو روز کامل واسه زایمانم درد کشیدم و واقعا خوف دارم از اینکه بازم این پروسه تکرار بشه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Second Baby is loading 👶🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من تو ۴ سالگی دخترم اصلا آمادگی نداشتم ،همش پیشنهاد شوهرم رو رد میکردم

چون بارداریم هم مزخرف بود 

دخترم الان ۷ سالشه و خودم اینبار مشتاق بودم و با علاقه پیگیری های قبل بارداری رو انجام دادم و باردار شدم 

خدارو شکر بارداریمم راحته اینبار 

ببین باید از نظر روحی و جسمی آمادگی داشته باشی

در تاریخ ۹۹/۱۰/۱ 
نه نیار حیف بچه ای که همه عمرش مهدکودکه

آفرین بچه که فقط حمایت مالی نمی خواد از لحاظ عاطفی هم باید تامین بشه

این جمله‌ی " زنی که خرج نداره ارج نداره " که ملت اینجا میگن رو من اولین بار اینجا شنیدم😶پیرزن های اطراف من همیشه میگفتن "زن باید کار کنه و پول داشته باشه که پس فردا شوهرش خواست باسنشو بخارونه، فکر نکنه می خواد از جیبش پول دربیاره و بهش بده"😏
2740

چقدر دلم برا دخترت سوخت اصلا کل روز انگار مادرشو نمیبینه..... 

قطعا برا بچه اول خیلی خوبه،  من بچه ام سه سال داشت باردارشدم الان بااینکه کوچولویی فقط ۴دستوپا راه میره انقد سرگرمش شده قبلا خونه بندش نمیشد الان فقط میخاد خونه باشه

و اینکه دومی انقد سرگرم اولی هست اصلا به من نمیچسبه ولی فرزند اولم خیلی سخت تر بزرگش کردم

راجب کمک بقیه بااینکه مادرم تو شهرخودمون کنارم بود نه تو بارداری با ویارای شدیدی ک داشتم یادی ازم کرد نه بعد زایمان هام،  هیچ محبتی ازشون ندیدم،  ولی بااومدن دومی خیلی زندگیمونو شیرین تر دیدم خصوصا برای فرزند اولم😍

خداحفظش کنه براتون

عزیزم ازنظرمادی تامین کردن یکی از مواردە

اگر کل روزو نصف عمرش تو مهد میگذرە نیارید واقعا

آنکس که بداندوبخواهدکه بداندخودرابه بلندای سعادت برساندآنکس که بداند و بداندکه بدانداسب شرف ازگنبدگردون بجهاندآنکس که بداندونداندکه بداندبا کوزه ی آب است ولی تشنه بماندآنکس که نداندوبداندکه نداندلنگان خرک خویش به مقصدبرساندآنکس که نداندوبخواهدکه بداندجان وتن خودرا،زجهالت برهاندآنکس که نداندونداندکه ندانددرجهل مرکب ابدالدهربماند،آنکس که نداندونخواهدکه بداند،حیف است چنین جانوری زنده بماند

دخترت افسرده نشده؟؟

به جای بچه ی دوم به داد اون برس کلا با خانواده نیستا اینده براش مشکل پیش میاد 

بچه ی دوم هم بیاری همین برنامه اس بیچاره از صبح تا شب با مردم بزرگ میشه🙁

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2706