2737
2734
عنوان

شوهرم نمیتونه

1200 بازدید | 55 پست

عقدیم و شوهرم یخورده درونگراس، و نمیتونه خیلی محبت کلامی بکنه، چن دیقه پیش زنگ زد داشتیم حرف میزدیم بعد من جدیدا عادت کردم لفظی بهش محبت کنم مثلا هروقت زنگ میزنه میگم مرسی ک ب فکرم بودی یا میگم خوشحال شدم زنگ زدی و عشقم و عزیزم و... ولی خب اون ته تهش میگه فدات ،منم امروز ب شوخی گفتم عزیزم کلماته قشنگه دیگه ای نیست بهم بگی؟بعد گف تو بهم نگو وقتی میگی یجوری میشم دوس دارم دلی خودم بگم و .. بعدش منم گفتم عیب نداره شوخی کردم تو نگی خودم میگم فداسرت و... ولی خب تو چت بهتره ها بهتر محبت کلامی میکنه تا حضوری یا پشت تلفن

حرفه بدی بهش زدم بنظرتون؟

دلم براش سوخت انگاری چ مظلوم🥲😂

دوست عزیزی ک هی ریپ میزنی پروفت مولاناست خودم میدونم  چون با قیافه سعدی حال نمیکنم مولانا گذاشتم  هیچکس واسه من دوبار عزیز نمیشه..هرچی بوده همون ی بار بوده   وقتی باهات بحثم میشه نرو تاپیکامو چک کنی و بیای یگی تو فلان تو بهمان😂اونا هرچی بوده گذشته درمورد الان باهام بحث کن😉 آدم شوخی ام و تموم سعی ام اینه اینجا فقط بخندونمو دل کسیو نشکنم..پس اون آدمی نباش ک مجبورشم دلشو بشکونم💜🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738
2706