2733
2739

بله

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با آرزوهاشون دفن میشن✓ من 11تا خاهرشوهر دارم با ی عالمه بچه 😐 هروقت تعلیق شم با خط یکیش عضو میشم پس با من درنیوفتید من از تعلیق نمیترسم 😁کاربری ششم با افتخار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجا فقط راجب قوم شوهر حرف میزنن

راجب پایین تنه کلا تاپیک نزنیم بهتره

هرچه خدا بخواهد همان می شود☘️❤😊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش😊☘️عمرگران میگذرد خواهی نخواهی جانه من پس لذت ببر از این نعمت💖😍
2728

رنگ ترشحتم معلومه دیگ

من یه هفته اس داروام میخورم خوب نشدم هنوز

دکترا هیچی بارشون نیس

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
2738
خب عزیزم وقتی ی مشکلی برام پیش اومده و سوالی دارم بنظرم مشکلی نیست که بپرسم

ماهم راجب مشکلمون پرسیدم که زدن ترکوندن دیگه

هرچه خدا بخواهد همان می شود☘️❤😊سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش😊☘️عمرگران میگذرد خواهی نخواهی جانه من پس لذت ببر از این نعمت💖😍

بله احتمالا یه نوع عفونت واژنه. حتما زیر نظر دکتر باش و ببین دلیلش چیه. چون بعضی وقتا عفونتا خیلییییی دیر خوب میشن و اذیت کنه. میتونی هم آنلاین با دکتر حرف بزنی و دارو بگیری هم حضوری میتونی بری

بسته به نوع عفونتی که داره ممکنه سوزش و خارش یا بوی نامطبوع داشته باشن واژن

بعضی از عفونت ها باکتریایی هستن بعضی ها عفونی هستن رنگهاشونم فرق میکنه 

همین که بو میده نشانه عفونت واژن هست باید مراجعه کنید به دکتر زنان