2737
2739

بچها من یه غلطی کردم یک ملیون بیانه دادم به طرف تو شیپور که کالارو برام نگهداره  فرداش فهمیدم طرف کلا برداره!! یه تومن پولی نیست ولی خیلی ناراحت شدم که نمیشه دیگه به هیچ کس اعتماد کرد.. میخام برم شکایت کنم مثل این که طرف شغل شریفش کلاه برداریه به نظرتون به جایی میرسه!! هزینه شکایت چقدر میشه چکار بایید کنم کسی میدونه!! به نظر من سخت بایید با این افراد مبارزه کرد

بیخیال 

۳ برابر باید خرج کنی واسه ۱ تومن

صلوات هدیه به شهید ابراهیم هادی 🌸❤️(الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)......اول از همه باید بگم که : دعای نی نی سایتی ها واقعا میگیره قلب های نی نی سایتی ها خیلی پاکه من از دعاشون معجزه دیدم...💚 تو یه تیکه از قلب منی:) پس مهم نیست چقدر قهر کنیم و به هم اخم کنیم چون هم من هم خودت می‌دونیم بین ما تنها چیزی که عوض می‌شه شدت دیوونگیامونه. می‌دونی نزدیکت بودن مثل چی می‌مونه؟ مثل کاری که اردیبهشت با شکوفه های انار می‌کنه🪴🌸 مثل دادن دریا به ماهی های رنگی اکواریوم مثل قطره های بارون واسه غنچه های تازه  مثل کاری که نقاش با بوم سفیدش می‌کنه آره جون من، کلمات پیش دل ما پا افتاده ست شما برای من خیلی عمیق تر از دوستت دارمی🫀🫂

اشتباه کردی بیعانه چیه 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

😐باید ۳ تومنم خرج کنی تا ۱ تومن بگرده اونم که ماشلا با این رسیدگی تو کشور با این سرعت ایشالا یکی دوسال کمترش طول میکشه

روشنفکر بازیاتونو برای خودتون نگهدارید روشنفکری ب توهین نیست جامعه کشش داشتن این همه روشن فکرو نداره

ده برابر باید هزینه کنی.. علاوه بر این باید کفش آهنی ام پات کنی... بنظرم نمی ارزه از این به بعد ولی بیشتر دقت کن 

گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع) /خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع) 

عجب اشتباهی کردی عزیزم یه ملیون بیانه چه خبره...تا حالا خیلی ازاین کلاه برداریا شده از کجا انقدر اعتماد میکنین به کسی که نمیشناسین‌‌‌..راحت میتونه گویشو خاموش کنه و بره ...هیچ جوریم نمیتونی پولتو پس بگیری 

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عج الفرجهم،،،راضی باشی از زندگيت يا نه لحظه ها ميگذرن پس تصميم بگير از امروزبرای هرچيز بيخودی خودتو داغون نكنی☺
2706