2733
2739
عنوان

پولمو بالا کشیدن تو شیپور 🤐 پلیس فتا..‌

| مشاهده متن کامل بحث + 751 بازدید | 45 پست

دوست من تو دیوار ازش کلاه برداری شد به پلیس فتا زنگ زد و چت و رسید واریز رو براش فرستادن، فوری همه حساب های طرف رو بستن بعد زنگ زد، دو برار پول دوستم رو پس داد ک رضایت بده

بار خدایا ! از تو آمرزش میطلبم برای هر گناهی که بر من نوشته شد به خاطر پرخاشگریم با تو در هنگام نرسیدن روزی و به خاطر رفتن از در خانه ات به سوی بندگانت همراه با تضرع واظهار خضوع و کوچکی در نزد آنان درحالی که کلامت  را در کتاب متینت به گوشم رسانده بودی که ”آنان برای پروردگارشان اظهار خضوع و تضرع نکردند ًپس بر محمد و آل محمد صلوات فرست و این گونه گناهم را بیامرز ای بهترین آمرزندگان!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

شکایت کن 

شماره ش رو بده پیگیری میکنن 

فکر نمیکنم هزینه زیادی داشته باشه 

ولی ثبت شکایت بی تاثیر هم نیس

اگه خوندی یه صلوات برای سلامتی کسی که همه جونمه بفرست💔💔الهی که خدا با عزیزات امتحانت نکنه💔
2738
من ۳ و دویست تو دیوار واسه یکی ریختم ک تلویزیون واسم نگه داره گوشیشو خاموش کرد رفتم فتا شکایت کردم ب ...

واقعا چقدد هزینه شکایتت شد اونم شغلش بود تنها شاکیش بودی!! یکم برام بگو کجا رفتی

واقعا چقدد هزینه شکایتت شد اونم شغلش بود تنها شاکیش بودی!! یکم برام بگو کجا رفتی

۲ سال پیش ۱۰۰ تومن

رفتم از فتا حکم مسدودی حسابشو گرفتم رفتم بانک رییس بانکه گفت تو یه روز ۵۰ میلیون همینجوری ۲ تومن و ۳ تومن اومده حسابش

اععع کجا زنگ زد من که هرجا زنگ میزنم میگن حضوری بیا 

نمیدونم والا چن سال پیش بود

بار خدایا ! از تو آمرزش میطلبم برای هر گناهی که بر من نوشته شد به خاطر پرخاشگریم با تو در هنگام نرسیدن روزی و به خاطر رفتن از در خانه ات به سوی بندگانت همراه با تضرع واظهار خضوع و کوچکی در نزد آنان درحالی که کلامت  را در کتاب متینت به گوشم رسانده بودی که ”آنان برای پروردگارشان اظهار خضوع و تضرع نکردند ًپس بر محمد و آل محمد صلوات فرست و این گونه گناهم را بیامرز ای بهترین آمرزندگان!
2706