2737
2734

سلام عزیزان.

من اینو دیروزم تاپیک زدم،ولی کمکی نکردن دوستان شیرازی عزیز.

من برای آذربایجانغربی هستم

توی منزل سنجاق سر وگلسر وتل وگیره وتاج وجاکلیدی وآویز کیف واینجور چیزا درست میکنم .

خیلی زیبا وعالی کار میکنم،ولی چون شهرم کوچیک هست،فروش زیادی ندارم.یعنی فروشی ندارم.

از شما خانمهای شیرازی،خواهش میکنم،در شیراز ،اگر کسی یا کسانی رو میشناسین که گیره وگلسر وکش مو وامثال اینها که کار دست هستند،میفروشند،بهم معرفی کنید،تا من هماهنگ کنم ودست سازه هام رو بفرستم،شیراز،تا اونجا که یه شهر توریستی هست،بفروش برسن.خیلی کمک بزرگی در حق من میکنین.

لطفا خواهش میکنم،در این مورد کمکم کنین.🙏🏻🙏🏻🙏🏻

چون من که نمیتونم حضوری بیام شیراز.

توی تل گرام و رو بیکا و ای تا هم کانال وگروه دارم که دست سازه هام رو گذاشتم.

سل عزیزم والا من خودم نمیشناسم 

اما تو کمدا یه سر بزن 

افراد اینطوری زیاد هست 

هم میتونی همکاری کنی 

هم میتونی انلاین تنها بفروشی ...

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منتظر کسی نشین برات کاری بکنه!

من سه ساله آنلاین شاپ دارم 

پیج و کانال بزن و تو باسلام هم غرفه بزن

عکس های خیلی باکیفیت از محصولاتتو بگیر

کارهای شیک و مد روز بساز

قیمتات رو اصلاح کن و ارسالتو رایگان طوری که ضرر نکنی

کم کم دیده میشی و از شهرهای مختلف سفارش میگیری

راهنمایی لازم داشتی بگو

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2728

من توی بوک لند دیدم کارای هنرمندا رو میفروشن

یه جای دیگه هم دیدم ولی اسمش خاطرم نیست متاسفانه 

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 
سل عزیزم والا من خودم نمیشناسم  اما تو کمدا یه سر بزن  افراد اینطوری زیاد هست  هم ...

ممنون عزیزم.حتما کمدا رو میرم ،

به من گفتن چون شیراز یه شهر توریستی هست،اونجا دست سازه ها،خوب فروش میرن

عزیزم منتظر کسی نشین برات کاری بکنه!   من سه ساله آنلاین شاپ دارم  پیج و کانال بزن و تو ...

دقیقا می خواستم همینو بگم

اصلا نباید تو اینجور کارا توقع داشت از بقیه باید خودت پیگیر باشی 

من یه گلایلم که تو این سرزمین شوم ،                                 راهم به قبر و سنگ گرانیت می رسه ... 🩹                                 

واینم بگم مغازه ها خیلی پایین برمیدارن

خودت مستقیم به مشتری بفروش تا سود کنی

من پارسال تو یه پیج گل سر دیدم انقد خوشگل بود حاضر شدم سی تومنم هزینه ارسال بدم بگیرمش

میگم ینی کارت خوب باشه میخرن حتما

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2738
ممنون عزیزم.حتما کمدا رو میرم ، به من گفتن چون شیراز یه شهر توریستی هست،اونجا دست سازه ها،خوب فروش ...

ربطی نداره خیلی 

مثلا اگه تو حافظ یا سعدی غرفه بزنی اره 

درکل خیلی تاثیر نداره مردم عادی خیلی خرید میکنن حتی انلاین

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست💜🙂
عزیزم منتظر کسی نشین برات کاری بکنه!   من سه ساله آنلاین شاپ دارم  پیج و کانال بزن و تو ...

عزیزم انشاالله موفق ترین باشی توی کارت،خوشحالم از کارتون راضی هستین

من چطوری آنلاین شاپ بزنم؟ توی روبیکا وایتا کانال دارم،فقط دوست وآشناها هستن،و گروه دارم تو تلگرام فقط

توی باسلام میخوام غرفه بزنم.اجناسمو با قیمت پایین بزارم؟اینجوری قیمت پایین باشه زود فروش میرن؟

من توی بوک لند دیدم کارای هنرمندا رو میفروشن یه جای دیگه هم دیدم ولی اسمش خاطرم نیست متاسفانه 

ممنون عزیزم از راهنماییتون.بوک لند رو نشنیده بودم.حتما دنبالش میرم ببینم کجاست وچطوریه.بازم ممنون❤️❤️🙏🏻🙏🏻

واینم بگم مغازه ها خیلی پایین برمیدارن خودت مستقیم به مشتری بفروش تا سود کنی من پارسال تو یه پی ...

ممنون از راهنمایی سازندتون.واقعا همینطوره،مغازه ها با قیمت ناچیز برمیدارن،سود اصلی رو خودشون میکنن.

تلاشمو زیادتر میکنم،بهترینهارو بسازم❤️❤️🙏🏻🙏🏻