2737
2734
عنوان

قرص ویکتوریا برای لاغری

619 بازدید | 42 پست

بچه ها من تعریف این قرصو خیلی شنیدم.. خودتون یا اطرافیانتون کسی رو میشناسید استفاده کرده باشه؟ میخوام ببینم چه جوریه؟ واقعا چربی سوز هست و متابولیسم و بالا میبره؟ با رژیم و ورزش دیگه لاغر نمیشم اصلا.... فکر کنم به خاطر اون کورتونهای 50 لعنتی هست که مصرف به خاطر کرونای شدیدم... خییلی ناراحتم

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ویکتوریا نخوردم ولی الفا اسلیم خیلی خوب بود برام

میشه بگید چند کیلو کم شدین با مصرف سی تاش؟ اشتهاتونو صفر کرد؟ چه ویژگی هایی داشت؟

بچه ها یخچال فریزر الجی خودمو در حد نو مناسب جهیزیه خیلی کم استفاده کردم به نصف قیمت نو میفروشم. فقط تهران و کرج. خواستید منو ریپلای کنید زیر پستام. توی آخرین تاپیکم موجوده عکسش.
از کجا خریدی ؟ چقد کم کردی 

۵۰تا توشه ۱۰ کیلو کم کردم.از شخص خریدم الان بازم سفارش دادم گف چندروز دیگه میرسه برام

کاربری مشترکه ۳ نفره .انقد نگید تاپیکات باهم نمیخونه.اگه ناراحتی التماست نکردم
میشه بگید چند کیلو کم شدین با مصرف سی تاش؟ اشتهاتونو صفر کرد؟ چه ویژگی هایی داشت؟

۵۰ تا توشه ۱۰ کیلوکم کردم .اشتهامو صفرمیکرد ولی بیخابی داشت.من ی روز درمیون میخوردم و ورزشم میکردم .ک بدنم شل نشه.

۵۰تا توشه ۱۰ کیلو کم کردم.از شخص خریدم الان بازم سفارش دادم گف چندروز دیگه میرسه برام

توی چ مدت ده تا کم کردی ؟در کنارش رژیم هم داشتی ؟

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
2740
توی چ مدت ده تا کم کردی ؟در کنارش رژیم هم داشتی ؟

رژیم نیاز نداره چون بخوری اشتهات صفرمیشه.من ی روز درمیون میخوردم تقریبا چون با بیخوابیش نمیتونستم کناربیام سختم بود.ورزش میکردم چون نمیخاستم بدنم شل بشه.بیشتراز وزن سایز کم کردم

این قرصها خوب نیستن

من هم الفا مصرف کردم هم گلوریا ولییی تا لحظه ی ک میخوری فقط وزنت میاد پایین چون هیچی نمیتونی بخوری جز آب وقتی ک تموم میشه

اگ شروع کنی خیلی کم ب غذا خوردن سریع وزنت ب قبل برمیگرده

عوارضم داره بی خوابی کسلی عصبی شدن و...

این قرصها خوب نیستن من هم الفا مصرف کردم هم گلوریا ولییی تا لحظه ی ک میخوری فقط وزنت میاد پایین چون ...

رژیمم همینه .باید رعایت کنی تا برنگرده.مال من برنگشت .سایزم خیلی کم شد ک خیلی راضیم

رژیمم همینه .باید رعایت کنی تا برنگرده.مال من برنگشت .سایزم خیلی کم شد ک خیلی راضیم

شما داری مگی بازم سفارش قرص دادی

وقتی یکماه نخوردی و وزنت ثابت موند بعدا بگو راضیم

این قرصا افتضاحه داخلش شیشه ش آدمو روانی میکنه ب مروز زمان

شما داری مگی بازم سفارش قرص دادی وقتی یکماه نخوردی و وزنت ثابت موند بعدا بگو راضیم این قرصا افتضاح ...

الان چند ماهه نخوردم.بخاطر عروسی داداشم میخام وزنم کمتر شه الان سایزم ۴۴ شده قبلا ۵۴ بود.میخام تا شهریور سایزم ۴۰ بشه خداییش راضیم نمیخام بفروشم ک انقد جبهه میگیری

2706