2737
2739
عنوان

برای شروع زندگی چقدر حقوق مناسبه؟

234 بازدید | 27 پست

به نظرتون درامد چفدر باشه برای شروع یه زندگی معمولی مناسبه؟

چه کنم چرخ فلک کرده مرا از تو جدا من چه جورابی بپوشم که دهد بوی تورا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستکی ب این داره خونه و‌ماشین از خودتونه یا ن

اجاره خونه ها وحشتناک بالاس

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
2728
2740
شروع زندگی در چه صورت ؟ اگه منظورت بعد از تهیه مسکن و جهاز هست ۱۵ تومن خیلی خوبه قبلش ماهی ۴۰ تومنم ...

جهاز ک خانواده میده طبق رسم

خونه هم احاره رو بخوای خودت بدی

با این بی‌ثباتی قیمت‌ها هر چقدر هم باشه بازم کمه. چون پولمون ارزشی نداره. بستگی هم داره قسط و وام دارید یا نه. مستاجر هستید یا نه.

بابت تمام داشته هایم سپاسگذارم و پیش به سوی بهترینها  

ببقشید توکل تاپیک ها مردم نوشتن ۱۵ ۲۰ ملیون کمتر نمیشه زندگی کردوفلان سوال شده برام پس این همه کارگر ک حقوقشون بزور ب ۹ میلیون میرسه کیان؟ همه نی نی سایتی هاماشالله پولدارن پس اینا چجوری زندگی میکنن؟

اجاره اگه درحد دو تومن باشه با ۱۵ میشه خیلی راحت زندگی کرد  فق ادم سالم باشه و کار ثابت داشته ...

احاره ۲ تومنی کدوم منطقه هست واقعا؟

2706