2733
2739

سلام من دیروز مریوان بودم ازیه فروشگاه لوازم ارایشی یه کرم پودر استی لادر گرفتم اومدم خونه دیدم توسایت ۲۶۰۰ ب من ۵۰۰وخورده ای دادن ایشون به کنار ،پوشانندگی نداره کلا به کنار ،بوی کرم ضدافتاب ایرانی هم میده هیچ درپوش نداره موادشو بردارم ازداخلش... کلی قسم و ایه که والا بالله ازچین اوردم اینا مال دبی هستش موادش و مونتاژ چین حالا دستم به جایی بنده؟چیکارکنم پولمورسما ریختم دور خیلی ناراحتم توروخدا اگه راهی میدونید بگین یاکسی ساکن مریوانه کمکم کنه 

روز به روز با آدما غریبه تر ..بدونِ حس:)

اسم جناب کلاهبردار که یه پیرمردمهربون و محترم بود به ظاهر و باعث شد ازخودم بیاد بیاد (اقبال وساربریان)

یه پاساژکوچیک قدیمی بود توخیابون جمهوری.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه میشه پس داد؟؟؟؟مواپ آرایشی از در مغازه که رفتی بیرون پس نمیگیرن بایستی تو مغازه از تسترش استفاده ...

ببسن اصلا پلمپ نیس نمیدونم چرا گیج شدم انگار هیپنوتیزمم کردن که چک نکردم پلمپ ازش بگیریم همین دستش بود بعنوان تستر هی زد رو دستم انگار کور شدم اصلاشک نکردم گفتم شهرمرزیه و لوازماشون اصل و ارزونه فکر فیک بودنو نکردم اصلا هی ام میگفت اینجایین هرچیو نخواستی فردا برام بیار اما کارتش هرچی میگردم نیست لعنتی .پولم کارت ب کارت کردم براش

2731