2737
2739
عنوان

اعتقاداتتون در مورد سقط کردن بچه چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3106 بازدید | 104 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه چه اهمیتی داره که دیگرون چه فکری می کنند ,مگه مابچه دار می شیم که دیگران چخوشحال کنیم یاناراحت ,اصلا چرا یادمون می ره که خالق اصلی خداست و ما فقط وسیله ایم ,واقعافکر می کنید هروقت اراده کنید می تونید یه بچه خلق کنید ,اگر خواست و اراده خدا نباشه هیچ نطفه ای شکل نمی گیره چه پسر چه دختر ,پس چرا به جای این که معیارمون رضایت خدا باشه رضایت اطرافیانه ,به جای این افکار جاهلانه به فکر تربیت درست فرزند تون باشید
2728
خدا دو تا نی نی هامو برام نگه داره
ولی اگه باز حامله شم حتما سقط میکنم
چون مطمئنا دیوانه میشم، یعنی اصلا شک ندارم
مسلما بچه ها مادر دیوانه نمیخوان
بعدشم دیگه شکممو عمل کردم عضلاتشو دوختم حامله نمیتونم بشم
من بچه دومم ناخواسته بود نگهش داشتم ولی هر روز گریه کردم
و با اینکه واقعا عاشقشم
اما زندگیم خیلی بد شده
نه از نظر مادی، از نظرای دیگه
خلاصه، اگه سومی رو حامله شم در همون مراحل اولیه میندازم اینقدرم شعار ندین، خودمم یه روزی خیلی شعار میدادم....یه توده چند سلولی بدون روح با یه بچه سه چهارساله خیلی فرق داره
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2738
من کاری به حلال و حرامش ندارم ولی دو مورد تجربه بین اقوام دیدم که بسیار برام عبرت آموز بود. زنی که بچه اولش دختر بود کلا فلج مادرزاد بار دوم مجددا حامله شد و خداوند یک دختر بسیار زیبا و سالم بهش داد. سومی را که حامله شد کمی زود بود و از عهده بزرگ کردن بچه فلج و بچه شیر خواره اش برنمی اومد. سومی را سقط کرد. مجددا چهارمی را حامله شد و اینبار هم صاحب یک دختر سالم شد. همچنان شوهرش خواهان پسر بود. پس مجددا برای پنجمین بار حامله شد ولی متوجه شد که بچه اش دختره واونو سقط کرد. ششمین بچه را با هزاران امید و ارزو و زیر نظر متحصص حامله شد. از ترس اینکه نکنه دختر باشه تا ماههای اخر سونو نداد ولی همچنان امیدوار بود که پسر بزاد. روز زایمان فقط و فقط گریه کرد و همونجا به شوهرش گفت : برو زن بگیر من دیگه نه بچه می ارم و نه پسر برات می ارم. از حرصش اسم دخترشو گذاشت ارزو... آرزو مجددا فلج مادرزاده
و مورد بعدی زنی هستش که هیچ مشکلی تو زندگی نداشت. خداوند دو فرزند بسیار زیبا و سالم بهش داد. یه دختر و یک پسر ایشون کلا با تولد بچه سوم یا بیشتر مخالف بود ...با اینکه ثروت بسیار هنگفتی در اختیارش بود و با همسرش هم هیچگونه مشکلی نداشت. جالبه با همه مخافتهاش، سه بار دیگه مجددا حامله شد و هر سه بار شوهرشو مجبور کرد که راضی به سقطش بشه. دخترش 15 ساله بود که دچار یک بیماری بسیار نادر شد... چهار ماه زیر نظر بهترین متخصص ها معالجش کردن ولی معالجات تاثیری نداشت و دختر 15 ساله عمرش به دنیا نبود. نمی خوام بگم چی شد و اون مادر چی کشید ولی خواهرشوهرش بهم گفت: این تقاص اون بچه هایی که بیجهت سقط شدن.
من معتقدم که انسانی که روی کره خاکی زندگی می کنه نفس می کشه و غذا می خوه روی زمین خدا راه میرن اول حق داره یعنی مادر اگر مادر جنین رو نخواهد نگه داره حق داره چون اونه که باید این فداکاری رو انجام بده و مقدمه به موجودی که هنوز توی این دنیا نیامده به همین سادگی
آفتاب به گیاهی حرارت می دهد که سر از خاک بیرون آورده باشد
یعنی خدا ایشاله مرگ بده اون مادری رو که برای جنسیت بچه اش رو سقط کرد . ایشاله در اون مطب رو هم گل بگیرن که از این کارا میکنه . ما یه فامیل داریم ماما بوده از این کارا زیاد میکرده الان پیر شده یه فلاکتی داره که نگو هر هفته یه جاش میشکنه میذارن گچ. یه فامیل هم داریم بچه اش رو سقط کرد خودش میگفت تا مدتها دست به طلا میزدیم خاک میشد . یه دوستی هم دارم یه ماه پیش سقط کرد از اون موقع تا حالا هرروز از عذاب وجدان گریه میکنه . من نمیدونم روزی دست یکی دیگه اس مردم چرا جاش تصمیم میگیرن وای اصلا نمیتونم فکر بکنم مادر حیف این کلمه که واسه اینا بکار ببرین ..........
فروش عطرهای برند بدون جعبه با ضمانت مرجوع fatimemar@https://t.me/j oinchat/AAAAAD9XXE-ToRiJjKY1cg
خوب سقط کار بدی با قتل به نظرم فرقی نداره ادم ادم دیگه بدترش این که مادراین کار و میکنه هرکسی هم به یه دلیلی سقط میکنه ولی بازهم از زشتی کارش چیزی و کم نمیکنه کسی هم که دزدی میکنه دلیل داره شرایط بدی داشته مجبورشده ولی مگه میشه گفت دزدی کار خوبیه این که تحت فشار و شرایط یه کاربدی بکنیم انقدخودخواه باشیم که برای زندگی یه موجودناتوان تصمیم بگیریم توجیه کارمون نمیشه فقط دلیل کارمون هست

به نظر من تا تو موقعیتش قرار نگرفتین بهتره اظهار نظر نکنید.این و یاد بگیریم نصف مشکلایه اطرافمون حله.وقتی بعد از به دنیا اومدن دختر دوم که تو اون شرایط بد بعد از زایمان و افسردگی هاش با بی توجههی و سردی شوهردون «در حد شدید»مواجه شدین شاید شما هم با فکر کردن به یه دختر دیگه پشتتون بلرزه.پس خواهشا سکوت🙏🙏🙏🙏🙏

2706