2752
2734
عنوان

اعتقاداتتون در مورد سقط کردن بچه چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3110 بازدید | 104 پست
سلام بچه ها ... به نظر من سقط جنین راه حلی برای اینکه اگه بچه بی موقع هست و واقعا اگه به دنیا بیاد تو اون زمان خودشم بیچاره میشه در اینده..خوبه ولی نه اینکه به خاطر جنسیت سقط کنن اصلا درست نیست .سقط جنین باید راه حل اخر باشه اونم در موارد خاص
من با سقط تو هر شرایطی مخالفم ,خودمم امتحانش و پس دادم با این که دو تا دختر بزرگ داشتم و در شرایط کاملا باور نکردنی و ناخواسته سومی رو باردار شدم و حتی شوایط سقط هم برام مهیا بود ولی این کارو نکردم حتی وقتی که فهمیدم این یکی هم دختره و حالا که به دنیا اومده و شش ماهه شده عاشقشم و اصلا نظر دیگران برام مهم نیست ,این ما نیستیم که انسان رو خلق می کنیم که بخواهیم درباره موندن یا نموندنش تصمیم بگیریم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دوتا بچه داشتم وقتی دخترم 11 ماهش بود فهمیدم بار دارم خیلی گریه کردم می دونستم همه بهم طعنه میزنند تازه دخترم خیلی کوچیک بود هنوز و مخارج هم برامون سخت می شد ولی دلم نشد سقطش کنم الانم خیلی خوشحالم که پیشم داره شیر می خوره فداش بشم روزیشمذبا خودش آورد بعد دنیا اومدنش خبر رسمی شدن باباش رو بهمون دادن
2731
شوهر منم انقد میگه پسر پسر دیگه منم دلم میخواد بچم پسر شه ااااه از خودم بدم میاد انگار دختر شه میخوره تو ذوقم,تقصیره شوهرمه دیگه من اولا دخترو خیلی دوس داشتم,الانم همش تو دلم دعا میکنم پسر شه,میترسم خدا قهرش بگیره,از بس شوهرمو خونوادش پسر پسر کردن
خخدا جونم عاشقتم
غصه نخور سوفی مطمعن باش دختر هم بشه براشون حسابی عزیز میشه اونا الان خودشون هم نمیدونند
خدایا به نشانی که به من نشانش دادی سخت امید بسته ام، به معجزه ات ایمان دارم.
سوفی جان همین که خودت اینطوری فکر می کنی خدا میدونه ناراحت نباش عزیزم, باورت نمیشه قبل به دنیا اومدن دخترم پدرشوهرم گفت پسر باشه ولی الان نوه مورد علاقه پدر شوهرمه و یه جور خاص دوسش داره
خدایا به نشانی که به من نشانش دادی سخت امید بسته ام، به معجزه ات ایمان دارم.