2737
2734

وقتی کمربند روم کشید و بهم حمله ور شد

وقتی انقدر زدم تا حالت تهوع گرفتم

وقتی راضی نشد و حتی با کفگیر آهنیم بهم حمله کرد

وقتی مادرم از تلاش برای نگه داشتنش شب نتونسته بود از بدن درد بخوابه

وقتی سر مادرم جوری نعره زد که همسایه صداش در اومد

فقط و فقط و فقط چون به مردی که به منو مادرم نگاه کرده بود حرف زده بودمو گفته بودم چشمای هیزشو برداره...فقط چون دلش نمیخواست به همسایه‌ی هیزمون فحش بدم...

پدر عوضی و بی غیرتم برای همیییشه مُرد

آهای دنیا! حواست باشه! تو دنیای "منی"!ماله "منی"! موظفی به سازی که میزنم برقصی!موظفی اونطور که رنگت میکنم رخ نشون بدی!تو...موظفی...اونجور که "من" میخوام باشی!!! گفتم یادآوری کنم😏😉

قضیه اینه که...ما خونه‌مون ویلاییه

و دیوارمون با همسایه ها مشترکه

همسایه‌ی آشششششغال کناریمون اما از وقتی اومدیم به هربهونه‌ای که بوده یبار فرش پهن کردن یبار چیدن برگای انگور و کوفت و درد و غیره یه چارپایه گذاشته لبه دیوار و با هییییییزی تموم اومده رو دیوار و شروع کرده به دید زدن

خونه‌ی مام یجوریه اونجا که این حرومزاده میره رو دیوار درست روبروی پنجره‌‌ایه که تو پذیرایی داریمو این مردک وقتی میاد اون بالا نه فقط تو حیاط بلکه تا تههه آشپزخونه رو هم میتونه ببینه

به بابام گفته بودیم

ولی فقط گفت تحمل کنید و عب نداره

انگار ما ناموسش نیستیم

دیروز بابام خونه نبود و مردک باز اومد

تحمل کردیم تحمل تحمل تحمل...نیییم ساعت بلکم چلو پنج دقیقه موند رو دیوار فقط و فقط برا پهن کردنه یه پادریه یه متری...و با هیزی و لبخند هم زل زده بود تو خونه و تو تخم چشای منو مامانم طوریکه حتی نمیشد بریم پرده رو بکشیم

خلاصه صبرمون تموم شد و رفتیم خووووب شستیم گذاشتیمش کنار

تااینکه بابام اومد و فهمید...

آهای دنیا! حواست باشه! تو دنیای "منی"!ماله "منی"! موظفی به سازی که میزنم برقصی!موظفی اونطور که رنگت میکنم رخ نشون بدی!تو...موظفی...اونجور که "من" میخوام باشی!!! گفتم یادآوری کنم😏😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نعععععره و دادوبیداد که شما آبروی منو بردین

نمیدونم باید بگم تسلیت یا نه 

ولی

آزادیت مبارک

دلم میخواد بهشون بگم ناراحت نباشید مهم نیست آدمای فیک بهتون چی میگن به این فکر کنید که ما همیشهحمایتتون می کنیم مهم نیست بقیه چی بگن در چه شرایطی باشید ما همیشه پشتتون هستیم پس لطفا خوب غذا بخورید و خوب بخوابید و خوشحال باشید چون لبخند شما باعث قهقه ما میشه... گاهی شرایط باعث میشه نخوام زندگی کنم از قیافه خودم بدم بیاد از اینکه چنین زندگی دارم متنفر بشم ولی بدون من بخاطر دیدن تو هم که هست زنده میمونم. بیاید با هم همچون دیوانه ها زندگی کنیم🎭🪐🫂🦋🐈🖤🐭😺🌥⛅ 
2738
خدا از سر تقصیراتش بگذره هرچند بدجوری شک دارم

انشاالله که نگذره خواهر

نه اون مردک هیز

نه پدر بی غیرتم

چی بگم.....

نمیدونم از دید تو به قضیه نگاه کنم یا از دید پدرت....

تو هر وضعیتی که بودی اگه مادر بودی یا فرزند اگه دانشجو بودی یا کارمند اگه پیر بودی یا جوون زشت بودی یا زیبا اولویت زندگیت فقط خودت باشه