2733
2734
اون تاپیک قفل شد اومدم بگم من همیشه سیاست داشتم اما هیچوقت دروغ نگفتم کسی رو هم گول نزدم تو اطرافیان ...

گلم سیاست یعنی شناخت نقطه ضعفهای طرف مقابل و استفاده ازش در هرصورت من نمیپسندم حتی اگه دروغ و گول زدن هم نباشه یعنی ی رفتارا و کارهایی صادقانه نیست .البته کنار اومدن و کوتاه اومدن رو قبول دارم ولی سیاست رو نمیپسندم

هرچه تبر زدی مرا ،زخم نشد جوانه شد‌‌...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم سیاست یعنی شناخت نقطه ضعفهای طرف مقابل و استفاده ازش در هرصورت من نمیپسندم حتی اگه دروغ و گول زد ...

حیف حیف که حضوری نیستی وگرنه بهت آموزش میدادم اونوقت نظرت کلا تغییر میکرد. موفق باشی همیشه

حیف حیف که حضوری نیستی وگرنه بهت آموزش میدادم اونوقت نظرت کلا تغییر میکرد. موفق باشی همیشه

تشکر از وقتی که گذاشتین😊اصل سیاست حتی در مورد ی کشور چیزیه که توضیح دادم.ممنون 😘

2731
همیشه برا خودمم سواله این .چرا؟

مردا اولش وقتی یکی رو دوست داشته باشن براش میجنگن و تلاش میکنن همین ک شمارو بدست آوردن دیگه خیالشون بابت داشتن شما راحت میشه و ازاون شور وشوق اولیه کم کم عادی میشه بخاطر همین میرن دنبال یکی دیگه تنوع طلبگی چیزی ک تو ذات یک مرده

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم۹۸

[QUOTE=289382439]ام الحمدالله منم اینجوریه شرایطم .امیدوارم منم ی روز بگم راضی ام خداروشکر البته بهش خیلیییی اعتماد د ...[/QUOTE🤔پناه بر خدا 😂😂😂حرفاتونو چندساعت یکبار تغییر میدین خانم مهندس🤷‍♂️دیشب داستان جدایی و اینا بود الان از داشتن و بودن اعتماد حرف میز نین..خوشبخت بشین 🌹

[QUOTE=289382439]ام الحمدالله منم اینجوریه شرایطم .امیدوارم منم ی روز بگم راضی ام خداروشکر البته بهش ...

سلام شبتون بخیر تاریخ تاپیک رو چک کردید،این برا حداقل ۱۰ ماه پیشه😐شما حالت خوبه داداش؟

[QUOTE=289382439]ام الحمدالله منم اینجوریه شرایطم .امیدوارم منم ی روز بگم راضی ام خداروشکر البته بهش ...

داداش تاریخ تاپیک ۱۵/۲/۱۴۰۲هست یعنی ۱۱ ماه و نیم پیش دقیقا .اوندموقع بهش اعتماد داشتم میخواستم باهاش ازدواج کنم چه ربطی به حرفای دیشب داره؟

2740
سلام شبتون بخیر تاریخ تاپیک رو چک کردید،این برا حداقل ۱۰ ماه پیشه😐شما حالت خوبه داداش؟

سلام شب شمام بخیر فک کنم دیشب اینقدر حمله حمله کردین من از ترس یادم رفت تاریخو نگاه کنم شما ببخش خانم مهندس

سلام شب شمام بخیر فک کنم دیشب اینقدر حمله حمله کردین من از ترس یادم رفت تاریخو نگاه کنم شما ببخش خان ...

مشکلی نیست بیخیالش بهش فک نکنید 

داداش تاریخ تاپیک ۱۵/۲/۱۴۰۲هست یعنی ۱۱ ماه و نیم پیش دقیقا .اوندموقع بهش اعتماد داشتم میخواستم باهاش ...

باشع تسلیم آبروی مارو نبر دیگه😂

باشع تسلیم آبروی مارو نبر دیگه😂

الان چون کامنت گذاشتید حدود ۲۰ نفر انلاین شدن اینجا😂همه فهمیدنمیخواستم عاشقانه ازدواج کنم و شکست عشقی خوردم

الان چون کامنت گذاشتید حدود ۲۰ نفر انلاین شدن اینجا😂همه فهمیدنمیخواستم عاشقانه ازدواج کنم و شکست عش ...

چ خوب تاپیکتون ی جونی گرفت😂😂😂جای تچکر کردن منو محاکمه میکنه....زندگیه همینه زیاد سختش نکنی الان همه تو شکستن