2733
2734
عنوان

قرص چاقی گرفتم حالم بد شده

105 بازدید | 12 پست

قرص چاقی دستساز از عطاری  گرفتم یک دونه خوردم الان چار روز میگذره حالم خیلی بده  همش خوابم میاد  نمیتونم سرپا بشم همون لحظه اول ک خوردم یک ساعت بعدش حالت گیجی وحرکت اهسته اجسام بهم دست داد وبعدش خوابم برد 

اخلاقم افتضاح بدددددد شده  انگا دیونه شدم 

کوفتگی بدن دارم 

وقتی با اب داغ حموم میکنم یکم بهترم ولی  چند دقیقه بعدش بازم همینطور میشم 

چی بخورم ک اثرش بره؟

يه لجباز مهربون
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

منم قرص چاقی گذفتم از عطاری همینجوری بود ,گفت یه هفته ک بخوری بدنت عادت میکنه و دیگ خواب نمیفتی، ولی من تموم اون چندماه رو خواب بودم ، خیلی بد بود 

چشمانت جای دگر بود و غمت کنج دلِ مـا...  من آن دیوانه ی دیروزم امٓا بُـردبار..  کاربری دست۲نفره یه خانوم خونه و یه دخترِ خونه😁
منم قرص چاقی گذفتم از عطاری همینجوری بود ,گفت یه هفته ک بخوری بدنت عادت میکنه و دیگ خواب نمیفتی، ولی ...

من دیگه نمیخوام چاق شم  وااای چقد حالم بده  دیگه نخوردم 

يه لجباز مهربون
2738
من دیگه نمیخوام چاق شم  وااای چقد حالم بده  دیگه نخوردم

نخور عزیزم ،درد و بی حالیش عذابه تجربه کردم 

چشمانت جای دگر بود و غمت کنج دلِ مـا...  من آن دیوانه ی دیروزم امٓا بُـردبار..  کاربری دست۲نفره یه خانوم خونه و یه دخترِ خونه😁
ایندفعه به خیر میگذره ولی دیگه نخور هرگز البته اینا علائم اکثر داروهای چاقی ولی رو کبد و کلیه تاث ...

من اون شب بدون اینکه اب بخورم  سه  دفعه  رفتم  دسشویی برا ادرار اونم  افتضاح  ج  ی  ش  داشتم  مطمن شدم اثر بد رو کلیه داره 

يه لجباز مهربون
دو روز نخوری اثرش از بین میره.ولی حتما برو پیش عطاریه بگو این چی بود دادی به من؟بقیه قرصها هم بده به ...

الان 4 روزه ک نخوردم بازم حالم بده  همینکارو میخوان بکنم ولی نا ندارم برم بیرون 

يه لجباز مهربون