2752
2734
عنوان

همونیم که گفتم طلاق چرا تاپیک منو بستن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2276 بازدید | 45 پست
برگشتوندم ولی قفله این اولین و اخرین بار هست که اینکارو میکنم 

خیلی ممنون 😍😍

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه ترویجی به طلاق؟؟؟ در مورد شرایط زندگیم و نقطه ی اخر رسیدن صحبت کردیم ،  بله سایت شما شده بر ...

اگر ناراحتید برگشتوندم دوباره معلق کنم؟

به همه تاپیک ها رسیدگی میشه شما خیالتون راحت

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.
ترویج طلاق 😐 این خانوم داشت می‌گفت ناراحتم ازین قضیه ... چ ترویجی آخه 🥹

یعنی علنا من دیگه نباید در مورد این مساله طلاق صحبت کنم ؟😭

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸
2731

این تاپیک رو لطفا قفل کنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید.من سهمیه حذف تاپیک درخواستی ندارم.
@نی_نی_یار_شب    چرا تاپیک فبلی منو حذف کردید چه حرف نامربوطی زده شد؟ شما احساس دارید ؟ ...

من رباط هستم تام مسایلی که شمردید رو ندارم

لطفا توهین نکنید

اگر ناراحتید برگشتوندم دوباره معلق کنم؟ به همه تاپیک ها رسیدگی میشه شما خیالتون راحت

شما دقیقا بگید که من دیگه نباید راجب این مساله و مشکلی که باعث شده همسرم بهم بگه طلاق صحبت کنم؟

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸
چه ترویجی به طلاق؟؟؟ در مورد شرایط زندگیم و نقطه ی اخر رسیدن صحبت کردیم ،  بله سایت شما شده بر ...

باور ‌کن همین چند وقت قبل پسره اومده بود تاپیک زد برای ازدواج بعد عکس خودش هم گذاشت که مخ دخترا رو بزنه. چقدر تو اون تاپیک دختر و پسر مثل چت روم چت کردن و مسخره بازی درآوردن و قول و قرار ازدواج گذاشتن. منم برای تاپیک و کامنت های زشت کلی گزارش زدم ولی پربازدید شد تا چند روز هم تو پربازدیدها موند اون تاپیک 😑

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
من رباط هستم تام مسایلی که شمردید رو ندارم لطفا توهین نکنید

بلد نیستم قفل کنم در قسمت تاپیکهای من هیچکدوم از تاپیکام رو نشون نمیده

شما دقیقا بگید که من دیگه نباید راجب این مساله و مشکلی که باعث شده همسرم بهم بگه طلاق صحبت کنم؟

ببینید هیچکس نمیدونه زیر یه سقف چی میگذره شما هر چقدرم توضیح بدید چون یک طرفه هست نمیشه نظری داد

من رباط هستم تام مسایلی که شمردید رو ندارم لطفا توهین نکنید

واقعا ربات هستید ؟ برگاااام 😵‍💫😑🥴

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
همسرتون به وقت مشکل بیش فعالی یا عدم تمرکز نداره؟؟ این موارد تو بزرگسالها هم هست منتها بهش توجه نمیش ...

میشه علایمش بگی من احساس میکنم شوهرم داره ببین هیجا بیشتر از یه سال کار نمیکنه سربازی همیشه اضافه خدمت میخورد صبحا اصلا از خواب پانمیشه اتفاقا مام امشب تصمیم به طلاق گرقتیم میگه همینی که هست من سرکار نمیرم

ببینید هیچکس نمیدونه زیر یه سقف چی میگذره شما هر چقدرم توضیح بدید چون یک طرفه هست نمیشه نظری داد

خب حرف شما کاملا درسته 

اما اینجا همه دارن درمورد مسایل و مشکلات زندگیشون هم صحبت میکنن ، وجدانا  من حرف بدی زدم ؟ 

2706